• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi asi samovolně zaniklo, menstruace ale nepřichází

29. ledna 2008 
ahoj holky, prosímVás o radu. Doktoři mi řekli že MIMI ASI samovolně zaniklo, přesto mrcha stále nepřichází. Myslíte že by tam mimi mohlo být???Děkuji za všechny vaše odpovědi
29. led 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si osobně myslím, že spíš asi ne, když to říká doktor, to se bohužel stává, že plod se přestane naprosto vyvíjet a tělo ho vstřebá. Tělo se s tím musím taky trochu vypořádat, takže na MS bych prostě holt čekala tak 2 měsíce a pak bych se šla poradit s doktorem, a ptala jsi se ho?
29. led 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu tam zítra, tak se uvidí
29. led 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ti držím palečky, chápu, že je to nepříjemný, ale tím život nekončí a určitě se vám to povede znovu :wink:
29. led 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda p.a v kolikátém týdnu jsi byla,to víš? A zítra jdeš na kontrolu na ultrazvuk?
29. led 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji
29. led 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chci se jen zeptat.
Včera mi měla dorazit MS, a nic.
Na testíku jen jedna čárka.
Prsa mě hrozně bolí a bříško jen trochu.
Dnes ráno jsem měla trošku špinění,ale ted vůbec nic zase.
Četla jsem, že to může být i z toho, jak se vajíčko uhnizďuje.
Co myslíte vy???????
Jsem 13 DPO
29. led 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda nemo,jestli jsi měla dobrý test,tak ty mohou ukázat // i v den vynechání ms,ale zkusila bych to ještě zítra.Uhnízděné by už nejspíš byli. Hodně štěstíčka a brzy //.
29. led 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemo, já teda osobně bych na mysli moc neklesala, počkala bych ještě týden. :wink:
29. led 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemo, ja to tak presne mela. kolem MS jsem mela jen spineni jeden den. a test mi vysel do tydne :wink:

pipinko, v nejake diskusi jsi psala, ze jsi krvacela. tak to asi byla menzes, ne? :unamused:
29. led 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano psala , ale byla slabá a jen jeden de
29. led 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to je tedy neprijemny, ze nic nevis..a ze nic nevi doktori. tak snad to bude zitra jasny!
29. led 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už bych to taky ráda věděla, jestli mi opět nic neřekne, tak si zajdu k jinýmu a uvidíme,ale ta nejistota mě trápí
29. led 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek