Mimiděložní těhotenství, měly jste pozitivní test?

dolihalovaz
20. kvě 2016

dobrý den, chci se zeptat, zažil tady někdo mimiděložní těhotenství? měli jste pozitivní test? píchalo vás v podbříšku? atd. ??

misula29
20. kvě 2016

@dolihalovaz je tady o tom dlooouhá diskuze 🙂 Já jsem si to prožila minulý týden ,kdy bylo laparoskopicky odstraněno.S těma příznakama se to různí , někdo má bolesti někdo ne. Já měla normál pozitivní test, ale po týdnu jsem začala špinit, to přešlo do lehkého krvácení tak jsem šla k doktorovi. V děloze byla jen vysoká sliznice ,nabrali krev na hcg,ale to bylo nízké,udělali revizi a hlídali hcg ,který moc nekleslo ,pak napak ještě stouplo o něco málo .Na utz byl mimoň vidět až 6 dní od revize ,doo té doby nic a ani bolesti jsem extra žádný neměla.Je to strašně různý,ono nějaký popichování je i u normálního těhu ,nemusí se hned jednat o mimo.Tady si počti.. https://www.modrykonik.cz/forum/intimni-zdravotni-problemy/zkusenosti-zen-po-mimodeloznim-tehotenstvi/

dolihalovaz
autor
20. kvě 2016

@misula29 odstranuje se to laparoskopicky? co to znamená? a v kolikátém týdnu jste byla když vám to dávali pryč?

misula29
20. kvě 2016

@dolihalovaz ano, laparoskopicky odstranili vejcovod.Co znamená co? Byla jsem 8tt když to odstraňovali

nathaliee
21. kvě 2016

Ahoj.. 🙂 mimoděložní jsem zažila v půlce března.. :/..
Test mi vyšel pozitivní asi 4. den od vynechání MS...píchání/pnutí v podbříšku, lesklé oči..
Natěšená jsem volala ihned k lékaři (byl to čtvrtek)...objednal mě na pondělí..V neděli jsem začala krvácet-slabě...doktor mi udělal test na HCG a na další jsem měla přijít ve středu...bohužel jsem v ten den začala krvácet moc...HCG bylo nízké, ve středu už téměř nulové.. :/
Tělo si s tím poradilo samo, takže žádná lékařská pomoc k odebrání...
měsíc doporučil počkat...a dnes už mi MS 2dny mešká...test udělám za 2 dny.. 🙂

dolihalovaz
autor
23. kvě 2016

@nathaliee takže jste na žádný laparoskopický zákrok nešla? a myslíte že to že zarnete krvácet nebo aspon slabě znamemá že je to mimoděložní? A PROČ MYSLÍTE ŽE TO TAK DOPADLO? ŘEKL VÁM DOKTOR ČÍM TO MOHLO BÝT? LÉČILA JSTE SE S NĚČÍM?

misula29
23. kvě 2016

@dolihalovaz já si mysím,že si paní plete mimoděložní a biochemické těhotenství,kdy se vajíčko oplodní, ale neudrží se v děloze a vyplaví se s opožděnou menstruací 😉 Mimoděložní se opravdu nevyřeší samo. Samotné špinění nebo slabé krvácení nemusí značit mimoděložní těhu,to si ohlídá už sám doktor 😉

dolihalovaz
autor
23. kvě 2016

@misula29 takže dokud mi to neřekne sám doktor tak na to doma sama ani nepříjdu jestli je to mimo.

dolihalovaz
autor
23. kvě 2016

a ještě pokud už jedno dítě mám. může to být mimoděložní?

misula29
23. kvě 2016

@dolihalovaz přesně tak sama to nepoznáš,kolikátej týden bys měla být a u doktora jsi už pro potvrzení byla? Já mám dvě děti a ěla jsem mimoně .To na to nemá žádnej vliv i když jsem se ptala ve špitále čím se to děje tak mě řekli,že ani doktoři nemají odpověď ,prostě blbá souhra náhod a vůbec si takový myšlenky nenasazuj do hlavy 😉

dolihalovaz
autor
24. kvě 2016

ve čtvrtek jdu k doktorovi. nejhorší na tom je že jsem užívala clostil a žádný velký vajíčko mi tam nenašel. a ted mám dvě čárky na testu. tak sem mu volala co. a on mi dělal když sem tam byla tak před 14 dnama tak mi bral kver ted nevím jak se to jmenovalo. a jak jsem mu volala tak on. test vám vyšel na 60 % to by znamenalo že jste těhotná. doslala jste MS? já že ne že mám dvě čárky na testu tak byl z toho taky blbej že tam žádný velký vajíčko nebylo. tak nevím. dnes jsem si dělal zase test a zase dvě čárky.

dolihalovaz
autor
24. kvě 2016
misula29
24. kvě 2016

@dolihalovaz a dneska je to kolik dnů co máš zpoždění ms?

aguaverde
24. kvě 2016

Já proděalla mimoděložní loni....Zpoždění MS o 10dní, test negativní, začala sem krvácet, tak sem myslela že ms došla, bohužel sem krvácela skoro 3 týdny takže šup k dr, a tam tt pozitivní, rychle na sál....odebraný pravý vejcovod...... v břiše už dost krve ,do té doby sem měla píchání v břichu které vystřelovalo až do noh, tlak pod žebry .....

aguaverde
24. kvě 2016

jinak já už mám dvě děti a mimoděložní až po nich, takže ano, i po jednom dítěti muže být mimoděložní.
@dolihalovaz

aguaverde
24. kvě 2016

@dolihalovaz myslím, že se zbytečně stresuješ 🙂 si těhotná a vše bude v pořádku neboj 😉 😉 😉

dolihalovaz
autor
24. kvě 2016

@misula29 zpoždění 7 dní.

dolihalovaz
autor
24. kvě 2016

@aguaverde kéž byste měla pravdu. pravdu se dozvím ve čtvrtek. bud to bude nejštastnější nebo nejhorší den.

dolihalovaz
autor
24. kvě 2016

a ještě mě docela pobolívají záda a ledviny.

misula29
24. kvě 2016

@dolihalovaz to je ještě chvilka takže je možný ,že nemusí být ještě nic moc vidět ani na utz .Držím pěsti at je to tam kde má

chris_n
24. kvě 2016

na toto téma je tu nespočetně diskusí, stačí si zadat hledání do fora 😉 https://www.modrykonik.cz/forum/search/?cx=0093...

chris_n
24. kvě 2016

@dolihalovaz krvácení je normální i u prospívajícího těhotenství, či špinění. Spousta žen mívá několik prvních měsíců dokonce v podstatě běžnou MS, přesto své dítě donosí a je zdravé. Píchání v podbřišku v době bežné MS není níc neobyklého. Snažila bych se na to ze začátku nejak moc nemyslet a počkat, co z toho vyleze.

lussinka88
24. kvě 2016

@dolihalovaz a pichl ti pregnyl? To taky muze zpusobit //... A nebo po clostiku muzes mit hormonalni cystu (to mam ted ja, vytvorila se mi za 4dny ☹ a to ti taky muze ukazat || na testu... Pokud tam nebyl dominantni folikul, tak mohl nejaky dorust! Zalezi kolikaty DC jste. Ja mela mimodelozni pred 3rokama a prubeh stejny jako @misula29. U mimodelozniho se bere vejcovod vzdy, kdyz se nevezme, tak hrozi ze se tam udela zanet a tekutina bude vyplavpvat embria, tak ze se neuchyti. Navic je daleko vyssi riziko mimodelozniho, alespon takhle mi to rekli 2doktori

dolihalovaz
autor
24. kvě 2016

@lussinka88 a měla jste nějaký náznaky té cysty?

lussinka88
24. kvě 2016

@dolihalovaz jakoby me to tlaci obcas nekdy pichne., dokonce me strasne boli prsa, ale tehu nejsem. Nekdo nema zadny priznaky....Dneska jdu na kontrolu tak uvidim.

klarka011
18. čer 2016

Ja byla mimodelozne těhotná asi týden po vynachena ms jsem měla hodně silne bolesti nemohla jsem ani chodit a spinila jsem furt jsem si myslela že je to normální ze se to může stát ale jela jsem pak k doktorovi a v 5tt už bylo něco vidět ale ne tam kde by to být mělo hned jsem jela na sál a už jsem měla prasklý vejcovod takže mi ho museli vzít .....je pravda že každý to má jiný a určitě to bude dobré u vás )

dolihalovaz
autor
20. čer 2016

tak děkuji všem co se zúčastnili této debaty kterou jsou tu nakousla ale jsem těhotnááááááá. a vše je OK...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru