Mimoděložní těhotenství? Na UTZ nebylo nic vidět

Ahoj, je mozne ze bych byla mimodelozne tehotna kdyz carky sili? Testy delany obden, posledni dnes rano.v po u dr. Jeste na utz nebylo nic videt.

tesarovani
9. lis 2016

@karolinasvetla111 Mne teda takhle vyrazne nesilily, byly vicemene stejny, ale ja mela jeste dalsi problemy..

vladienka
9. lis 2016

@karolinasvetla111 ahoj, aj pri mimodeloznim moze hcg stupat takmer normalne. Kedy si mala naposledy menzes? Ja som bola tiez pod kontrolou kvoli mimodeloznimu, nebolo na utz nic vidiet do 5+4tt, len naznak dutinky

karolinasvetla111
autor
9. lis 2016

@tesarovani muzu se zeptat jake?

karolinasvetla111
autor
9. lis 2016

@vladienka posledni ms 1.10.-5.10.

tesarovani
9. lis 2016

@karolinasvetla111 Sileny bolesti na prave strane, ktery vystrelovaly do stehna, spineni, ktery se casem zmenilo na krvaceni ruzne intenzity

vladienka
9. lis 2016

@karolinasvetla111 a nebrali ti krv? Ja som bola na odberoch styrikrat za 11 dni a z 340 sme vysli na 12000, tak bolo jasne ze to bude ok. Minimalne chod ako samoplatca, pri mimodel. tie hodnoty nestupaju ako by mali

verunka15
9. lis 2016

holky tomu moc nerozumím...to jakože když sílí čárky, je možnost mimoděložního? já myslela že je to tím, že ti akorát stoupá čím dál víc hormoh v moči...

vladienka
9. lis 2016

@verunka15 aj pri mimodeloznom moze hcg stupat, ale napr trochu menej alebo inak nestandardne.. ale citala som ze stupal aj normalne

verunka15
9. lis 2016

já jsem slyšela, že při mimoděložním máš hrozný křeče v břiše, i špiníš...ale nejsem doktor, takže 100% to tvrdit nemůžu...nejlepší je zatím za lékařem, aby ti potvrdil co a jak. Hodně štěstí 🙂

tesarovani
9. lis 2016

@verunka15 To ano, ale hcg se stejne uvolnuje, telo proste jenom rozlisuje jestli tehotny je nebo neni. Ne to, kde se oplodneny vajicko uhnizdilo. Porad je to tehotenstvi, i kdyz mimo delohu.

lena27
9. lis 2016

Já jsem měla při mimoděložním silné čárky, chvílemi jsem špinila až krvácela, ale nepravidelně. Přišlo se na to až v 9tt 😠. v 7tt jsem byla na revizi - zamlklé těhu, histologie neprokázala těhu v děloze. Mě mezitím léčil doktor bolesti a bylo mi řečeno, že se mi tam při zákroku dostala infekce. histologie trvala 14dní a pak mi hned dr volal a rovnou poslal do nemocnice, kde mě nechtěli ani pustit domů pro věci.Jsem ráda, že jsem přežila, zjistilo se to za 5minut12, měla jsem břicho plné krevních sraženin, naštěstí to neprasklo

verunka15
9. lis 2016

přesně tak. to bys musela krvácet a mít silný bolesti...pokud ti jen testy ukazují sílící čárku, tak bych to brala, že je vše ok 🙂

tesarovani
9. lis 2016

@lena27 Jee nemely jsme stejnyho doktora? Ten muj me s tim nechal chodit pet tydnu, cekal "az to samo odkrvaci".

lena27
9. lis 2016

@tesarovani chodit asi není to správné slovo co? já byla ráda, že došla do kuchyně a šla si lehnout. nikomu to nepřeji zažít

tesarovani
9. lis 2016

@lena27 Pri tech nejvetsich bolestech uz se nic delat nedalo, kdyz me manzel vezl do nemocnice, tak uz jsem byla na chcipnuti. Jen me prekvapilo, ze ten tvuj doktor ti taky " lecil" zanet. Mne totiz taky 🙂. Zrejme podobnej odbornik.

karolinasvetla111
autor
9. lis 2016

já bylA u dr. v pondělí, a že mám přijít za týden, že by už mohlo být něco vidět, bolesti nemám, jen mě včera trochu večer bolelo okolo pupiku, ale možná to bylo tím že jsem v práci celý den chodila(pracuji v obchodě a přeceňovala jsem), jinak nešpiním, nekrvácím...

tesarovani
9. lis 2016

@karolinasvetla111 Byt tebou, tak bych to neresila. Zadny problemy nemas, tak to tak nech a uvidis u doktora.

karolinasvetla111
autor
9. lis 2016

@tesarovani snažím se to neřešit, jen mě dr.trochu vyplašil, že kdybych měla bolesti mám přijít nebo do nemocnice...asi se přestanu sledovat 🙂)

tesarovani
9. lis 2016

@karolinasvetla111 Je to zbytecnej stres

vladienka
9. lis 2016

@karolinasvetla111 mne bolo tiez povedane ze pri akychkolvek bolestiach mam ist okamzite do nemocnice.. tiez sme sledovala a jasne ze ma obcas nieco bolelo takze som bola na nervy :/ drzim palce, ked nemas bolesti a nespinis, urco to bude ok 🙂

lena27
9. lis 2016

@karolinasvetla111 zbytečně se stresuješ, vše bude určitě v pořádku. Ono také záleží kdy jsi měla ovulaci. já jí mívala kolem 20dne, a proto něco bylo vidět o trochu dýl

karolinasvetla111
autor
14. lis 2016

Je tam ;)

vladienka
14. lis 2016

@karolinasvetla111 parada gratulujem a prajem odteraz uz len kludne tehulkovanie 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru