Místo silné menstruace jsem měla jen růžový hlen - mohu být těhotná?

denniiissa12
24. říj 2018

Ahoj, vím že mi napíšete že si mám jít koupit test a taky půjdu ale.. 18.10 to začalo růžovým hlenem někdy odpo, 19.10 byl už jen malinko. No a dnes je 24 a nekrvacim nic ale včera jsem měla jen ojedinělé spíš u velké sem tam cucek krve ale samovolně ze mě nic neteče, břicho neboli, prsa taky ne. Jen mi to dnes přijde že už mám spíše po menstruaci jelikož nespinim a říkám žádná krev taky nic. Zítra si skočím pro tt, styk jsme měli jen jeden v měsíci a to bylo kolem 6-7, nevím přesně ale cca v době ovulace si myslím, jelikož dřív jsem to hlídala teď ne. Ale nevím kdy přesně byla. Zaráží mě prostě jen že vždy mám menstruaci dá se říct silnou, tecu prostě a teď nic. Jen včera Kousl jakoby sliznice ale taky jen malinko a dnes nic. Myslíte že to je nemoc? Skočím k doktorovi, díky za odpovědi. Pěkný večer 🌃

lucinkamarecek
24. říj 2018

@denniiissa12 držím palečky ať je to těhu dej pak vědět Denisko 😊

lachtanice86
24. říj 2018

@denniiissa12 udělej test. Tohle je k ničemu

skit
24. říj 2018

Já měla podobné příznaky už dvakrát,oboje značilo tehotenstvi

vercik83
24. říj 2018

Jednou jsem to tak mela a po tydnu dle tehutestu dve carky.drzim.palce. faky cekam zda prijde ci ne tam ms

zuzkabrum
25. říj 2018

Ano, můžeš být těhotná. Tohle špinění je dost časté.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru