Mohl mě přítel oplodnit přes neplodné dny?

qacula
20. bře 2012

Ahojte holky.. potřebuji poradit 🙂 už táden jsem nedostala menstruaci...dělala jsem si těhu test,a ta druhá čárka byla slabá,no dá se říct že hoodně slabá..i u toho druhého testu to bylo stejné...Menstruaci jsem naposledy dostala 16.2 a dote doby nic...S přítelem jsme byli zvědaví a tak jsem si vypočítala pomoci internetu plodne dny a 8 dní od toho posl.plodného dne si udělala test a vyšel mi negativní:/ no a ted tohle..jsem z toho zmatená,je to moje první těhotenství 🙂myslíte si teda že mě mohl oplodnit přes neplodné dny?? to by ale znamenalo že jsem v kolkátem týdnu asi?? mě totiž vůbec nebolí prsa,ani břicho..prostě nic necitím..to je zvláštní nemyslíte?? prominte za ty hloupé otázky.. 😀 🙂 ale nemám se koho zeptat..děkuji

martaska78
20. bře 2012

Každý má plodné dny (ovulaci) jindy, já například podvakrát otěhotněla těsně před menstruací 😉 , ještě chvilku počkej, testni a uvidíš jestli čárka sílí. 🙂

marketa97
20. bře 2012

To že ti těhotenský test nic neukázal 8dní po skončení plodných dnů vůbec nic neznamená, test ještě nemusel vůbec zaznamenat že jsi těhotná, bylo to dost brzy (je to individuální u každé ženy, některé test ukáže těhotenství dříve, některé později, záleží to na množství/ hladině hcg hormonu v krvi. Důležité je jestli čárku na testu máš teď a jestli bude v dalších dnech sílit. Já taky neměla vůbec žádné příznaky o tom že jsem těhotná krom toho, že jsem to nedostala.

lafemme
20. bře 2012

výpočet plodných dnů je pouze orientační, protože se u něj bere, že má žena ovulaci ve středu cyklu, ale ne vždy je to tak...může proběhnout dříve nebo i později...

sebestka
20. bře 2012

Přesně tak, klidně můžeš být těhotná. Nejlépé počkej 2 dny a testni znovu a z ranní moči. To by už rozdíl v čárce mohl být vidět víc.

salomee
20. bře 2012

Tak hlavně klid..a čekat. Sice už píšeš, že "je to moje první těhotenství", ale fakt bych zachovala klid. Nic ve zlém,ale dnes se tady zas vyrojilo několik podobných témat od nově registrovaných,... a člověk už neví, co odpovídat🙂, i když by rád pomohl, to je jasné. Ne vždy je internet odpověď, ty plodný dny můžeš a nemusíš mít v tu dobu, jak už tu holky psaly.

slundo
20. bře 2012

Plodný dny nevypočítáš podle internetu, pokud teda nemáš absolutně přesný cyklus. Ale ani tak to nemůže být stoprocentní, protože na cyklus má vliv spoustu věcí ( nemoc, únava, stres) a zrovna se může opozdit.... Zatím bych raději s ničím nepočítala a za pár dní test zopakovala 🙂

vera_vila
20. bře 2012

8 dní je moc brzy a jestli je tam teď slaboučká čárka, může, ale nemusí to znamenat těhu. Počkej tak ty dva dny a pak zkus test znovu a když bude čárka sílit, pravděpodobně jsi těhotná. Nejlepší bude, když zajdeš na gyndu, doktorka Tě vyšetří, prohlédne, zjistí co a jak a buď těhu potvrdí, nebo vyvrátí a píchne ti vyvolávačku na MS... zkus test tak ve středu, jestli budou 2 čárky silnější, zavolej si na gyndu a objednej se na vyšetření... tam se dozvíš vše, co chceš vědět a na co se ptáš...

chaplinka
20. bře 2012

Já jsem to měla stejné. Měla jsem hodně slabou čárku na testu i na těch dalších dělaných o 3 a 5 dní později. Když jsem šla na gyn. tak mi doktor řekl že nejsem těhotná,(podle UT) ale já jsem to tak nějak cítila, tak jsem tam po týdnu šla znova a to mi řekl že jo, že už těhotná jsem. Byla jsem ve 10tt 🙂 🙂 🙂 Myslím že by jsi měla taky zajít ke svému doktorovi a ten ti řekne jestli jsi těhotná a popřípadně to může s tebou vypočítat podle posl. ms a pak už se budeš mít čeho chytnout 😝 😀 držím palečky 😀

vaclavikovah
20. bře 2012

Jistě, že mohl 😉 Antikoncepce metodou plodných a neplodných dní je velice málo účinná 😀 takže pokud se snažíš, možná už můžu gratulovat 🙂

delina81
27. bře 2012

Ahoj, mě vypočítali, že jsem otěhotněla hned po menstruaci, v podstatě 4DC. Takže teorii s počítáním plodných a neplodných dnů u mě už nevěřím. Ale každý to může mít jinak. Jak jsi nakonec dopadla?

andelka
28. bře 2012

Antikoncepce metodou plodných a neplodných dnů funguje, ale člověk se to musí pořádně naučit a sledovat se, dlouhodobě. Nějaký výpočet na netu je hooooodně orientační a v podstatě bych se jím vůbec neřídila, protože každá žena funguje jinak. Když si vezmete dvě ženy s pravidelným cyklem 28dní, tak jedna může mít ovulaci 12DC a druhá 18DC a oboje je naprosto normální stav.
Stejně jako je možné otěhotnět ze styku brzy po MS, pokud v tom cyklu přišla ovulace do 3-5dní po onom sexu, spermie si prostě počkají 🙂
8dní po skončení plodných dnů (navíc vypočítaných jen obecně) by asi skoro nikomu neukázal test nic.
Těhotenské příznaky taky přicházejí obvykle později.
Tak jsem zvědavá, jak to dopadlo?

maudn
28. bře 2012

plodné a neplodné jsou hodně orientační- já měla ovu až 22DC a při tom znám holky, co už 11DC, což je velký rozptyl🙂 a znamenalo by to defakto ochranu jen krátce po skončení ms. Držím palce ať to dopadne dobře!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru