Mohlo by se jednat o těhotenství? Bolest v podbřišku

dotinka
11. zář 2013

Ahoj všechny vás moc zdravím 🙂 jsem tu nová tak snad se svou otázku píšu správně...Takže začnu tím že poslední menstruaci jsem měla 22.8.....antikoncepci už přes dva měsíce neberu a můj cyklus je bez antikoncepce nejasný cca 30-40dni....posledni dva týdny jsme se přítelem měli skoro každý den rádi 😉 napadlo mě koupit si ovulační testy a podle návodu hned jeden udělala bylo to 11.9....obě čárky byly skoro stejne silne opravdu se jen o malinko lišily a napadlo mě jestli jsem teda neměla zrovna plodný den....vcera i dnes uz ale čárky byly sotva znatelné....a zrovna včera jsem měla silnější bolesti bolesti v podbřišku a vaječníků....je možné že jsem vychytala poslední ovulační den a vzhledem k tomu že ty dny předtím jsme se měli rádi mohlo dojít k oplodnění? Tu bolest bych přičítala k uhnízdění...doufám že to je srozumitelné 🙂 o ovulaci a tak jsem se začala zajímat až teď co se snažíme o druhé mimčo tak ještě všemu úplně nerozumím tak snad neplácám blbosti...Mějte se hezky a přeji pěkný den 🙂

sarriku
11. zář 2013

@dotinka ahojky,takže jestli jste se milovali dva dny před ovulaci, tak k oplodnění dojít mohlo, spermie si na vajíčko počkali, jejich oplodňovací schopnost je dva dny, tak by to mohlo klapnout.
jinak uhňizďující bolesti nic nepřičítej, vajíčko je zralé na implantaci a impantuje se 5-10 den takže buď klidná, nestarej se o to, však času dost🙂

lenkajunova
12. zář 2013

ahoj jsem tez nova a potrebuji radu pred tydnem jsem si delala tehu test a druhy den tez oba byly pozitivni ale vcera vecer jsem zacla krvacet a dnes rano uz to bylo i s bolestma v podbrisku a motani hlavy.tak se chci zepttat zda nikdo nevite co to muze byt krvacela jsem jen prez noc a chvili rano pak to prestalo ale podbrisek stale boli.dekuji za odpovedi.

veronikapigi
12. zář 2013

@lenkajunova Nebyl to třeba ranný potrat? 🙂 Raději si zajdi na gyndu,když ti není dobře

lenkajunova
13. zář 2013

@veronikapigi na ginde jsem byla ale nic nejde vydet pry ale delali mi 2 test a oba byly pozityvni.tak pry uvidi za tyden co a jak.

veronikapigi
13. zář 2013

Tak uvidíš jeslti ta za týden něco uvidí =) Držím pěsti =)

lenkajunova
14. zář 2013

@veronikapigi moc dekuji dam vedet po tydnu jak jsem dopadla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru