Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mohu být těhotná?

2013szabova
11. dub 2019

Ahoj holky, půl roku se snažíme o mimčo, po vysazení ha 3 měsíce pravidelná MS, potom rozestupy až 45 dní, nakonec vyvolani MS a teď mám chodit 3 měsíce pravidelně na vyvolávající injekce. 1.4 jsem byla na první a dodnes pořád nic, ráno jsem si dělala test, ale je tam jen slabá čárka, je mi blbě, hlavně v autě, ale to mi bylo i dva měsíce zpět a tehu jsem nebyla, ale ten test by už snad něco začít mohl ne? Zatím to nechci nikomu říkat, proto jsem se rozhodla svěřit vám 🙂 předem děkuji za názor 🙂 samozřejmě že na gyndu zajdu, ale teď je asi ještě brzo :/

pe_tu_ss_ka
11. dub 2019

Máš krásnou čárku.. Mě ty papírové nikdy nic neukázaly, jediný test který jsem pak dělala byl digitální clearblue, a ten mi těhotenství ukázal hned.. Takže si myslím, že tam nějakou fazolku máš 😊

sipkovarose
11. dub 2019

@2013szabova ano je to tam moc gratuluji a přeji krásné těhulkování 💖

crejzy
11. dub 2019

Tohle není jen slabá čárka, je to úplně jasně pozitivní test ;)

radullah
11. dub 2019

Souhlas s ostatními, krásně pozitivní test 🙂 Vyvolávačka neuškodí. Takový papírkový jsem měla zhruba 12 dní od oplodňujícího sexu. Přeji ať čárka sílí a držím palce k pohodovému těhotenství 🤰

To je sakra čára 😍🙂🙂 gratuluji

petka345
11. dub 2019

Tak tady není o čem polemizovat, krásně vidět 🙂 moc gratuluji 🍀

2013szabova
autor
11. dub 2019

Jeeee tak to moc děkuji za pozitivní zprávu ♥️♥️♥️ už mám doma 5 letou holčičku, ale na ty začátky si moc nevzpomínám a tím že mi to teď tak pořád blblo, tak jsem taková nevěřící už v tom a nechci být zase zklamaná 😊 beru ještě inofolic jeden denně, tak snad se fazolka udrží 😊😊😊 manželovi bych to ráda řekla až mi to potvrdí lékař, ale nevím zda to vydržím 😁 jinak vám moc děkuji, zatím nechci ať to někdo vůbec ví 🙂

marketa1218
11. dub 2019

@2013szabova Je to tam 🙂 Také jsem měla takovou čárku a teď jsem 19tt, gratuluju 🙂

2013szabova
autor
11. dub 2019

Tak jsem teď ještě volala sestřičce na gyndu jaká je situace a moc mě nepotěšila, test může být negativní a pokud se MS nedostaví, tak mám v pondělí přijít :/ no nic, asi jdu do lékárny ještě pro nějaký ten digitální a zítra to vyzkouším znovu 😁 ale aspoň tady jste takové pozitivní a já vám za to moc děkuji ❤️

kittyy17
11. dub 2019

Tohle je jasné pozitivní test, a manželovi bych to řekla hned, nejpozději v to pondělí. Přece ho neosidis o těch 14 dní radosti...

2013szabova
autor
11. dub 2019

@kittyy17 asi ano, kdyby to náhodou nevyšlo, tak by jsme na to byli aspoň dva, ta sestra mě nějak znepokojila že to může být falešný test 😔

janapetrvalska
11. dub 2019

tohle enni falesnak, to uz je cara ! gratuluju

lucijee95
11. dub 2019

@2013szabova divná sestra! A hlavně tohle je úplně krásná čárka a vůbec žádný duch! Já už bych rada pogratulovala ❤️

radullah
11. dub 2019

@2013szabova sestra po telefonu těžko může něco vyhodnocovat. Čárka je slabší, to ano, ale rozhodně to není žádný duch ani ryska... a že jich mám za ten rok vykoukaných hromadu. 🙂 Byla bych úplně v klidu, tohle je prostě jasně pozitivní ;)

kacalazarova
13. dub 2019

Dobrý den chtěla jsem se zeptat když se ukáže slabě druhá čárka na testu tak jsem těhotná?

Sem začni psát odpověď...

Odešli