Mohu být těhotná, i když přišla menstruace?

lucie908
14. kvě 2019
Ahoj holky chci se zeptat, s přítelem jsem měla sex 30.4. A 9.5. Jsem si dělala těhotenský test a druhá čárka mi vyšla úplně slabá.. Ale jenže dnes jsem dostala menstruaci tak se chci zeptet jestli bych mohla bejt i přesto těhotná??😏
jirikmaminka
14. kvě 2019
@lucie908 tak samozrejme tehotna byt muzes i ja to pri prvnim tehotenstvi dostala 3 mesice uplne normalne ale i tak se muze jednat o biochemicke tehotenstvi ktere odeslo s menstruaci
jaja01k
14. kvě 2019
Můžeš. Udělej si další test a budeš vědět.
adells
16. kvě 2019
Muzes 🙂 zajdi na gyndu
kamilka90
21. kvě 2019
Zdravím 🙂 chci se zeptat na vaše zkušenosti. 17dc po sexu jsem měla silnou bodavou bolest v podbřišku, po chvíli po celém břiše, asi 15min., potom 25dc cyklu mě vzbudila silná bolest přímo v podbřišku, druhý den ráno na toal.papíře růžový hlen, napadlo mě zahnizdeni ( měla jsem u všech těhotenství ). Pak 28dc dorazila MS, slabá. Dnes mám MS druhý den a už končí a mám žaludek na vodě a občas cítím bolest jako na MS,.kterou mívám jen v moment kdy mě začne MS. Měla jste to některá? TT můžu udělat až ve čtvrtek ráno, zítra koupím. Díky
fatal_error
Včera v 07:08
@adells proc ji radis, aby sla na gyndu? i kdyby byla tehotna, takhle na zacatku nebude na ultrazvuku nic videt, gynekologove obycejne zvou az na srdecni akci v prubehu 7.tt, pripadne o neco malo driv, kdyz je riziko mimodelozniho tehotenstvi napr. pokud se tak stalo v minulosti.
chodit s tehotenskym testem na gyndu je jednak bezohledny vuci objednanym, pak tam nema clovek cekat hodinu a druhak nesmysl.
holky, premejslejte nekdy. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli