Mohu být těhotná, i když přišla menstruace?

lucie908
14. kvě 2019

Ahoj holky chci se zeptat, s přítelem jsem měla sex 30.4. A 9.5. Jsem si dělala těhotenský test a druhá čárka mi vyšla úplně slabá.. Ale jenže dnes jsem dostala menstruaci tak se chci zeptet jestli bych mohla bejt i přesto těhotná??😏

jirikmaminka
14. kvě 2019

@lucie908 tak samozrejme tehotna byt muzes i ja to pri prvnim tehotenstvi dostala 3 mesice uplne normalne ale i tak se muze jednat o biochemicke tehotenstvi ktere odeslo s menstruaci

jaja01k
14. kvě 2019

Můžeš. Udělej si další test a budeš vědět.

adells
16. kvě 2019

Muzes 🙂 zajdi na gyndu

kamilka90
21. kvě 2019

Zdravím 🙂 chci se zeptat na vaše zkušenosti. 17dc po sexu jsem měla silnou bodavou bolest v podbřišku, po chvíli po celém břiše, asi 15min., potom 25dc cyklu mě vzbudila silná bolest přímo v podbřišku, druhý den ráno na toal.papíře růžový hlen, napadlo mě zahnizdeni ( měla jsem u všech těhotenství ). Pak 28dc dorazila MS, slabá. Dnes mám MS druhý den a už končí a mám žaludek na vodě a občas cítím bolest jako na MS,.kterou mívám jen v moment kdy mě začne MS. Měla jste to některá? TT můžu udělat až ve čtvrtek ráno, zítra koupím. Díky

fatal_error
23. kvě 2019

@adells proc ji radis, aby sla na gyndu? i kdyby byla tehotna, takhle na zacatku nebude na ultrazvuku nic videt, gynekologove obycejne zvou az na srdecni akci v prubehu 7.tt, pripadne o neco malo driv, kdyz je riziko mimodelozniho tehotenstvi napr. pokud se tak stalo v minulosti.
chodit s tehotenskym testem na gyndu je jednak bezohledny vuci objednanym, pak tam nema clovek cekat hodinu a druhak nesmysl.
holky, premejslejte nekdy. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru