Mohu být těhotná? Jaká je pravděpodobnost s jedním vejcovodem?

werysek3131
29. črc 2019

Dobry den,chtela bych se zeptat jaka je pravdepodobnost tehotenstvi sex byl asi 2 dny pred ovulaci (ovulaci moc nesleduju je to podle aplikace ,a vytoku)takze to asi sedi..kdyz mam jen jeden vejcovod ?o miminko se uplne nesnazime ale kdyby bylo nevadilo by to,dekuji za odpovedi 🙂

somalicats
29. črc 2019

Já mám jen jeden vejcovod a jeden vaječník a stačí, aby se o mě chlap otřel trenkama a jsem v tom 😉.

radu98
29. črc 2019

@somalicats 😂😂😂 tak to je dobrá hláška dne

@werysek3131 možné to je, ale být to tak nemusí, každá žena je jiná a více ti poví až těhotenský test a lékař 🙂

monika76301
29. črc 2019

Ja s jedním vejcovodem otěhotněla den po menstruaci ❤️😊😊😊 to bylo vážně překvápko... Na jeden jediný pokus... Ted ma tři měsíce ❤️

zrzecka78
29. črc 2019

Ahoj chtěla bych radu moc v tom chodit neumím.... Nedostala jsem Měsíčky které mívám pravidelně mám zpoždění 4 den dělala jsem si test a nic nevím zda jsem nedělala test moc brzy... Normálně mívám před další menz bolest v prsou a nic ale momentálně mě jen sen tan pobol v podbřišku... Kdy můžu udělat další test a zda můžu být těhotná? Děkuji

nazka
29. črc 2019

@zrzecka78 zkus zítra a pozítří.. Mně se ukázal 5.den zpoždění duch..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru