Mohu být těhotná? Pohlavní styk během menstruace a po

langosek
16. říj 2015

Ahoj. Prosim porad temi sritelem jsme mneli poh. Styk ale mnela jsem posledni dva dny menstruaci a on to tam nechal. A pak den poskonceni menstruace zase. Jeto uz asi ctyri dny co dal domne spermie. Mohu byt tehotna

verunatom
16. říj 2015

😨 😨 😨 😨 😨

langosek
autor
16. říj 2015

Ted nechapu jeto spatne?

langosek
autor
16. říj 2015

Prosim poradtemi cosi otom myslite. Mohlo se to povest 🙂

langosek
autor
16. říj 2015

@verunatom prosim poradte

verunatom
16. říj 2015

Možné je všechno ale pravděpodobné to zase není.........
ale upřímně mě ten dotaz zaskočil jak od nezletilé

langosek
autor
16. říj 2015

Nechapu proc? 🙂 proste mne to zajima protoge miminko si preji strasne moc 🙂

verunatom
16. říj 2015

tak pokud miminko chcete tak to neřeš s toho by jsi se pak zbláznila po každem sexu to tak hrotit.

veraga
16. říj 2015

Nehroť to a počkej do další menstruace. Pokud nedorazí v termínu, použij test. Za čtyři dny po styku těhotenství nepoznáš.

langosek
autor
16. říj 2015

Dekuji za vase nazory 🙂

langosek
autor
16. říj 2015

Snad to vyjde

langosek
autor
16. říj 2015

Za jak dlouho jste to poznali vy. Nebo spise jak.

1352015
16. říj 2015

mohu se přidat? tři mesíce jsem brala HA. minulou nedeli jsem mela začít brát další blistr, zel nebyl po ruce. ten den jsem mela nechránený styk. ted me dost bolí v podbřišku. mohou to být známky tehotenství? mám výtok a svedení. dekuji.

verunatom
17. říj 2015

@1352015 ne.
Než se miminko uhnizdi a ukáže se to to nestu je tak 12 dni!

langosek
autor
17. říj 2015

Jake jsou priznaky prvni dny. Jak ste to poznali vy. Tehu 🙂

eliska_z
17. říj 2015

@langosek Už jsem v 6 týdnu těhotenství a příznaky nemám žádné. Kdyby nevynechala MS a nedělala jsem test, tak si ani nevšimnu. Takže počkej jestli přijde MS a pokud ne, udělej test. Nic jiného stejně nemá cenu pozorovat, příznaky mohou být jak těhotenství, tak PMS...

veraga
17. říj 2015

@1352015 Výtok a svědění bývají příznaky kvasinkové infekce. Těhotenství se svěděním neprojevuje.
@langosek Neměla jsem žádné příznaky. Nepřišla mi menstruace, udělala jsem si test. Příznaky se objevily až později.

langosek
autor
17. říj 2015

Aha. Tak uvydime mne se vytoky ted vubec objevuji aspon tri dny jinak sem ne mnela normalne.

langosek
autor
17. říj 2015

Ani. Pri pohlavnim styku vubec. I pritel se mne ptal jak je to mozne ze proste uplne sucho. Predtim sem to tak vubec nemnela.

langosek
autor
17. říj 2015

😒 tak se ted bojim ze jestli ti tak bude porad tak uz se oto miminko nenudeme moci pokouset :/

langosek
autor
17. říj 2015

Tehulky take jste to tak mneli ?

majaaa82
17. říj 2015

Vim, ze jsme na foru a ne ve skole, ale Langosku, tva cestina je desiva. Pokud nejsi nezletila ci cizinka, je to teda dost brutal. Co se tyce priznaku, tak ja jsem 5tt+3 a zadne nemam. Neres symtomy, nestresuj se a miluj se s pritelem. To je jedina rada, kterou ti mohu dat.

mamamoja
17. říj 2015

@langosek Já příznaky těhu neměla (mimo vynechání menstruace) do cca 8. týdne, potom nastaly klasické těhotenské nevolnosti 😕 .
Jinak, jestli myslíš těmi "výtoky" plodný hlen charakteru vaječného bílku, tak ten není stále, ale jen před a během ovulace, takže v plodných dnech, od toho název "plodný hlen". A pokud je sliznice v pochvě suchá, tak k tomu účelu jsou zde lubrikační gely 😉

1352015
18. říj 2015

@verunatom mužou ty bolesti byt spojene s vysazením HA. včera jsem si delala ovu test a je tam jedna slaba a jedna silná čárka. to je asi jeste před ovu. jen me desí ty bolesti, ale prý se to stává. výtok mi je jasný že to není příznak.

1352015
18. říj 2015

je možné abych měla ovu hned další den po skončení MS?

shine2015
18. říj 2015

@langosek promin,echci být zla, ale úvodní příspěvek mi přijde,že jsi tak v pate třídě, najdi menstruační cyklus a jeho fáze.....plus cosi o oplodnění....rodinná výchova na základní škole....
Holky já toto nechapu. To tady jako máme věštit každý týden z koule jestli po každém pohlavnim styku nemluvě kolikrát i o dost syrovém popisu hlenu,spermii a kde jak kdy si co udelali.....není žena těhotná??? A to chcete vychovávat děti??! Já chápu že je to někdy dlouhé,že to trvá,ale tím,že se tady sverite kdy jste měli sex atd s podrobnostmi,tím neotehotnite a nikdo vám to nezaruci....neřekne ani ao ani ne.....

A taky když už jsem u toho,kolikrát tady máte fotky, vás, manžela a pa popisujete jake má výsledky spermiogramu nebo že to nejde atd....mě to teda přijde vůči chlapum dost drsné...to je horší než to probírat s kamoskou....na mezi se k tomu dostane kdo. A fotky miminek z porodniho salu,nahých atd, zabezpecte si to.....vždyť tady se může přihlásit od souseda,sousedky,přes kolegy a kolegyně v práci,rodinu jak manželovu,tak vaší,přes kde jakého cizího člověka včetně duševně nemocných.....pedofilů,atd.....a je naivní si myslet,že sem nechodí.....to nelze uhlídat.i proto já tady žádné fotky nemám....ani zde,ani na FC....dávejte si pozor.... 😉 nemyslím to špatně.

veraga
18. říj 2015

@shine2015 Jsme mimo téma, ale je dobře, žes to vytáhla, protože osvěty není nikdy dost. Naprosto s tebou souhlasím. Je až neuvěřitelné, co matky na internetu zveřejňují. Někdy mám pocit, že zároveň s porodem dochází k měknutí mozku. Na FB mezi přáteli vídávám čerstvě "vyplivlé" děti sající z prsu, děti koupající se ve vaničce s nezakrytými pohlavními orgány a jiné obrázky, které by měly zůstat nadobro skryty v rodinném albu. Své mámě bych teda velmi poděkovala, kdyby moji sladkou dětskou prdelku vystavila někde na veřejnost. A kdo si myslí, že ten který web či sociální síť je zabezpečená a fotky uvidí jen "přátelé", ten se velmi mýlí. V práci se specializuji na zabezpečovací software a vím, že jakýkoli pedofil s IQ vyšší než 100 vaše "onlyforfriends" fotky stáhne do tří minut. A tyhle weby jsou pro úchyly zlatý důl. Tisíce roztomilých dětiček zvěčněných u přebalování, koupání.. No radost downloadovat!
À propos, psát tady o manželovi, kterak má špatné sperma, kdy se odehrálo poslední tuleníčko a pak sem hodit rodinnou fotku, to je vážně na průplesk. 😔
Základem je nezveřejňovat na internet nic, co bych neřekla ani největší drbně v okolí.

shine2015
18. říj 2015

@veraga přesně! My jako ženy nemáme rady,když by věci z našeho vztahu vytahovali muži s kamosem u piva natož u tchyně ....ale tady a bohužel i na dalších www stránkách to frci.....moje fotky dávat muž na internet a ještě psát jak máme problém otěhotnět,že mám nekvalitní vajíčka,že to zase nevyšlo....kdy a jak máme sex, co mi dává za vitamíny a jaké spodní prádlo mi zavrhl popřípadě další opatření......nebo i rodinné věci....

A děti včetně miminek že sálu od krve,u prsa .....já nevím ale dítě se bránit nemůže a že by to byl pokaždé tak super nádherný pohled na narvane prso u miminka .... mě taky přijde,že ty matky mají v hlavě fakt prázdno....tady si založí nick kde kdo....může se vydávat za koho chce.....a o nahých dětech ....ještě s jmény....no comment. Podle mě jim to nedochází...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru