Mohu být těhotná? Přítel do mě nevyvrcholil

chobotnicka23
8. črc 2015

Krásný den všem 🙂 asi před třemi týdny jsem měla zánět moč. měchýře, dostala jsem ATB Ciphin 500 na týden, k tomu beru HA Clormetin asi přes rok. Celkově se antikoncepcí chráním dva roky. V pátek ráno jsem měla sex s přítelem (bez kondomu). Pohl. styk trval jen chvilku, oba jsme měli strach, tudíž do mě ani nevyvrcholil. Jak velká pravděpodobnost je, že bych mohla otěhotnět? Menstruaci jsem měla dostat dnes a také jsem ji dostala, ale přijde mi, že je poněkud slabší než obvykle.. Jak velká pravděpodobnost je, že bych mohla být těhotná? Jsem z toho hrozně ve stresu.. Děkuji za odpověď 🙂

silvusekk11
8. črc 2015

@chobotnicka23 pokud se do tebe přítel neudělal, tak je pravděpodobnost skoro mizivá 🙂

chobotnicka23
autor
8. črc 2015

@silvusekk11 no neudělal, bylo to jen tam, ven, tam ven :D :D prostě max. minutu, hrozně jsem se bála no :D ale teď jsem prostě ve stresu no :/

mika251
8. črc 2015

pokiaľ si dostala MS v termíne, tak na 99,999% nie si tehotná 🙂
Akurát sa bavím, aké sme my ženy 🙂 Prvú polovicu života hysterčíme, aby sme neotehotneli, a potom sa klepeme, aby ste tehotné boli 🙂))
Verím že nemusíš stresovať, bude to v pohode 🙂

andrrriiik
8. črc 2015

@mika251 No já nikdy nehysterčila,abych neotěhotněla 😀 Jinak souhlasím,těhotná určo nebudeš 😉 @chobotnicka23

chobotnicka23
autor
8. črc 2015

holky, díky moc za uklidnění 🙂 ale možná si přeci jen udělám test, pro klid :D

kaftanek
8. črc 2015

Ahojky, ani se tak neptam jako se spis chci sverit. Jsem doma na neschopence a nemuzu spat. Od nedele mi neni dobre, byla jsem v praci na nocni a tam me chytla zimnice a strasna bolest zad v bedrech kterou jsem pocitovala uz driv i mensi pichani v podbrisku, nijak sem tomu ale nevenovala pozornost. Mela jsem i strevni potize a dva dny nemohla skoro nic snist a bylo mi na zvraceni, pichani v podbrisku mam furt a bolej me prsa, jsem nafoukla a trpim bolestmi hlavy a taky se mi dost mota. No vsichni v mem okoli si mysli ze jsem asi tehotna, kdyby mi to nerikali tak by me to ani nenapadlo.ale ted nad tim neustale premyslim a nemuzu spat . budu rada za vas nazor a dekuju za precteni takhle vycerpavajici zpravy 😃

cica002
8. črc 2015

@kaftanek Ma 3leta dcera ma stejne priznaky (az na ta prsa) a je z toho strevni viroza,ktera ted ve vedrech radi... 😉
U Tebe mi na tehotenstvi nesedi ta zimnice.

andrrriiik
9. črc 2015

@kaftanek Ahoj,udělej si test,těhotná být můžeš 😉

@cica002 Myslím,že zimnice může být i v těhotenství 🙂

alenka_p
9. črc 2015

@chobotnicka23 Bereš antikoncepci, nebyla ejakulace a dostala jsi MS, pravděpodobnost těhotenství je téměř nulová. Tohle řešíš každý měsíc? 🙂

alenka_p
9. črc 2015

@kaftanek no nic z toho co píšeš nepatří mezi typické těhotenské příznaky (možná ta prsa - ale ta většinu žen bolí před každou MS), ale to neznamená, že nemůžeš být těhotná. Nepřemýšlej o tom a kup si test, ten ti dá odpověď ;)

kaftanek
9. črc 2015

Nresim to vubec, nikdy mi pred ms nic neni, zimnici jsem mela z unavy ono 3 nocni 12 hodinove po sobe udelaj sve . strevni virozu uz jsem za zivot mela ale tohle je jiny, je mi podstate dobre .ms mam dostat za tyden a dnes mam 23 DC ale jen jsem se chtela sverit se svymi pocity holky, pac jsem nemohla usnout . s pritelem jinak mame prerusovanej sex a nesnazime se takze se nezkoumam kazdej mesic a nepocitam si ovulaci. Jen jsem tu dlouho nebyla a okoli me bombarduje tim ze bych mohla bejt tehotna

kaftanek
9. črc 2015

A dekuju vam za reakce, ja osobne si taky myslim ze nejsem

kaftanek
9. črc 2015

@andrrriiik dekuju testik si udelam az pristi tyden 😉

kaftanek
12. črc 2015

Takze damy zejtra si koupim test, i kdyz si myslim ze to dostanu ale je tu par veci. Vcera mamka delala rizky ltery proste zboznuju a byla jsem schopna snist ani ne pulku kureciho a ten veprovej jsem rovnou vyplyvla, protoze se mi z neho zvedal zaludek. Ani dnes jsem je nemohla snist, stacilo pomysleni na to maso a bleee, proste mi smrdi jo a prujem mam neustale. Nevim jak to dam zitra v praci. Dneska mam naruzovely vytok ale jen tak lehce. Takze zejtra se uvidi

kaftanek
12. črc 2015

A jeste neco, byla jsem minulej tyden u doktora kvuli tomu prujmu a delal mi testy a vsechno mam ok . Jsem proste zdrava

sambram
14. črc 2015

Ahojky holky, mám dotaz. Cykly mám 26-28, spíš 26. Min měsíc se MS zpozdila o týden, bt byla vysoká, test negativní. Tento měsíc dorazila26.den, a to že 1.den silné špinění a k večeru s krvácením, 2.den slabá MS a teď už jen špiním. Přijde mi to divné, test se chystám dělat v pátek. Jsem momentálně v Anglii, tak až se vrátím, zajdu k MUDr. Mohla bych být těhotná? Děkuji.

chobotnicka23
autor
14. črc 2015

holky, ja vam nevim,. ta MS se mi nezda, mam jen takovy hnedy, hlenovity silnejsi vytok.. jsem uz fakt na prasky 😢

alenka_p
15. črc 2015

@chobotnicka23 No tak si kup ten test a nebudeš se muset nervovat ;)

andrrriiik
15. črc 2015

@chobotnicka23 A dělala sis ten test?

chobotnicka23
autor
15. črc 2015

ale jeste me vlastne napadlo, ze jsem ted menila antinu.. 4.7. jsem si vzala posledni prasek ze stare antiny a 8.7. uz prvni novy prasek z nove antiny :D to by mohl byt duvod toho spineni.. normalne jsem totiz mela pauzu tyden

andrrriiik
15. črc 2015

@chobotnicka23 Jo,to může být z toho 😉

chobotnicka23
autor
15. črc 2015

jsem hroznej stresoun :D ale nekde jsem prave cetla, ze spineni muze byt dusledkem vymeny HA

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru