Mohu ještě doufat? Nízká BT, výtok z bradavky

olina146
1. únor 2015
Ráda bych znala názor ostatních na moji situaci. 1.1. jsme měli nechráněný sex, 2.1. jsem měla ovulaci a vše vypadalo, že se nám konečně poštěstilo. V den menstruace neklesla bazální teplota, ale začala jsem trošku krvácet, trvalo to asi 4 dny, teplota se ale stále držela nahoře a test byl pozitivní. Ovšem asi 5 dní po skončení ms mi začala teplota klesat, z 36,8 na 36,0 - 36,2 a nezvyšuje se i když mám týden před další MS. Děložní čípek mám už týden otevřený, což se mi taky moc nelíbí. Také mi už asi týden z pravé bradavky po zmáčknutí vyteče troška bíle nebo průhledně tekutiny.Další MS by mi měla přijít až za 7 dní, test se bojím udělat (vím, jsem hloupá, měla bych jistotu), ale jsem nafouklá, mám zácpu a bolí mě na pravé straně v podbříšku, když se dotknu děložního čípku, píchá mě tam mnohem víc a to se mi nikdy před MS nestávalo. Napadlo mě, zda se nejedná o potrat, ale tak nějak doufám, že MS nedorazí.
Co si o tom myslíte?
shine2015
1. únor 2015
@olina146 za prve si udělej test a za druhé ráno zavolej k lékaři a objednej se. Jiná cesta není. Jedné lékař ti může říci,ze je vše v pořádku. Nemá smysl nic protahovat. Hodně štěstí.
klaire22
1. únor 2015
Obávám se, že nic jiného než návštěva u lékaře tě nemine. A testík bych určitě prubla, držím palce 😉
bjoucik.15
1. únor 2015
počkej zda dorazí další MS a když ne udělej test.... 🙂 pokud budeš mít výraznější píchání dole nebo v břiše určitě hned k dr...
milca111
12. únor 2015
@olina146 tak jak jsi dopadla?

Sem začni psát odpověď...

Odešli