Mohu mít příznaky těhu už 8DPO?

mackii
8. zář 2014

Zdravím, potřebovala bych poradit.. 4. měsíc se snažíme s přítelem o miminko, no jsem 8DPO a za 4 dny mám dostat MS. neskutecne mě bolí prsa, včera jsem při vaření večeře málem zkolabovala, bolesti v podbříšku a neustále močení, i můj přítel říkal, že jsem divnáj. Chtěla jsem se zeptat, jestli je možné mít tak brzo těhu příznaky, a kdy si udělat test? Děkuji (přidávám i graf BT)

nolies
8. zář 2014

@mackii Ahojky, já jsem měla těhu příznaky již 6DPO a 8DPO jsem měla krásný pozitivní test 🙂 Takže pokud se mimi uhnízdílo 5DPO jak u mě, tak už těhu test něco ukáže. 🙂

mackii
autor
8. zář 2014

@nolies no ja si dneska dělala test a vyšel negativní

nolies
8. zář 2014

@mackii To ještě nic neznamená, může se uhnízdit až mnohem později. Takže bych zkusila za 2 dny znova 🙂

kifsepixam
8. zář 2014

@mackii Příznaky můžeš mít určitě, ale test bych dělala později. Já už tři dny po ovulaci si myslela, že jsem těhotná, bolely mě kyčle a po druhé zase hned po ovulaci jsem měla chřipkové příznaky a v obou případech to těhotenství bylo. Ale test jsem si dělala až 10 DPO a jednou byl duch 10 DPO a jednou 11DPO, tak hodně štěstí!

mackii
autor
8. zář 2014

@nolies počkám do soboty, kdy ma prijit MS, potom zkusim test znova 🙂

@kifsepixam Děkuji

bazarky
22. lis 2019

Dobry den, chci se zeptat, jak se daji spocitat plodne dny? Vsechny ovulacni kalkulacky mi ukazuji ovulaci 13.11. Styk jsem mela 12.11. 19.11 jsem mela bolesti v podbrisku a pani doktorka na pohotovosti mi rekla ze mam zvysenou delozni sliznici a ze menstruace prijde cca do 14 dnu. Ze vidi ze jsem ovulaci mela pravdepodobne 18.11. To poznala podle hlenu z cipku..Podle vnitrniho ultrazvuku, delala mi i pohmat prstama do vaginy.. Dneska (21.11) bolesti v podbrisku, hrozne pichani a tlak v podbrisku..a takove..."tepani", chodim casto curat a mam kovovou chut v puse, jak kdybych olizovala trubku :D zaludek na vode a obcas prsa, ale jakoby od paze k prsu, nemam citlive bradavky a nespinim...mam negativni testy hcg i moc coz mi prislo po tak kratke dobe od styku brzy, prave na te pohotovosti. Muzu byt tehotna? Myslim, ze by dr stejne nepoznala 6 dni po oplodneni ze jsem tehotna...Posledni menses byla od 28.10-3.11. Kdy se da udelat tehotensky test?. Muj sex byl prvni, nechraneny, antikoncepci jsem brala naposledy pred 3 rokama. Dekuju za odpoved. Jde o to, ze jsem na sobe nikdy necitela bolesti, kdyz jsem mela ovulaci...nic si nevsugerovavam, nemyslim na to jen mam strach ...dekuji za odpoved.

radullah
22. lis 2019

@bazarky to co popisuješ mi příjde spíš jako příznaky ovulace - též mě bolela prsa, bolelo břicho nebo mi bylo i zle od žaludku. Jestli byla ovulace 18.11. tak dneska ještě nemůžeš nic cítit - to až se oplozené vajíčko zavrtá do dělohy a to probíhá cca 6-12 den po ovulaci. Takže shrnuto a podtrženo - poznat to může test až příští týden nejdříve ;) Plodné dny má každá jinak, spočítáš to jedině pravidelným sledováním ovulačními testy, měřením bazální teploty či sledováním dalších ovulačních příznaků (bolest, hlen atd...) mě se ovulace pohybovala od 6 dne po menstruaci až do 22 dne. Ani jeden měsíc to nebylo stejně

bazarky
22. lis 2019

Ja mela den po styku hrozny vytok... Takovy tahly... Jak rosol.. Malinko nazloutly....... Spise ciry... Nikdy jsem to tak nemela. Kdyby mi to nebylo blby, zverejnim sem fotku ale neprijde mi to na miste... @radullah

radullah
22. lis 2019

@bazarky pokud to byl plodný hlen a ne jen pozůstatek sexu - což klidně být může, tak ten bývá před ovulací samotnou. Stejně by jsi byla 9dní po ovulaci...to mě teda už třeba těhotenský test vyšel pozitivně, ale bývá to hodně málo pravděpodobné. Jsem těhotná po 4té a takhle brzy mi vyšel pouze jednou...většinou bylo na testu něco vidět až 12 dní po ovulaci

bazarky
22. lis 2019

@radullah a taky me prave zarazila ta bolest ja ji nikdy pei ovulaci nemela proto ani nevim kdy ji mam a proto jsem ji pocitala podle kalkulacky... 🙄

bazarky
22. lis 2019

@radullah rozumim, no uvidime... Achjo

bazarky
22. lis 2019

Ted jste mi nasadila beouka do hlavy. Udelam si tehotensky i ovulacni test... Schvalne co vyjde....🙄

radullah
22. lis 2019

@bazarky dělat ovulační test po ovulaci je už zbytečné, pozitivní vychází jen pár hodin před ovulací samotnou - a pozor na to, pozitivní je pouze v případě, že jsou obě čárky stejně silné, tebo testovací silnější, než kontrolní. Dvě čárky se na něm objevují celý měsíc...a musí se právě vychytat ta intezita čárek..teď by to byly vyhozené peníze. Počkala bych minimálně do pondělí na těhotenský test

bazarky
22. lis 2019

Twd nemam pozitovni ani jedno... 🙄

radullah
22. lis 2019

@bazarky však jsem to psala...nejdířv až v pondělí, dneska je brzo na těhotenský a pozdě na ovulační. A ještě s ohledem na to, že těhotenský test se dělá z první ranní moči, odpoledne se to neukázalo ani mě a to jsem těhotná byla. ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru