• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Môžem byť tehu? 5 dní mám predmenstruačné bolesti

4. května 2012 
ahoj, rada by som sa spýtala, či máte skúsenosť s predmenštruačnou bolesťou. pol roka sa snažíme o bábätko a stále nič. posledných 5 dní mám strašné bolesti v podbrušku, dnes mi pomaly začína menštruácia- podotýkam presne na deň, ale tie bolesti som mala vždy len 1 deň pred. mám 6 ročnú dcérku, ale nepamätám si už, ako to bolo pri nej. merala som si btt a mala som ju nad 37 stupňov.
4. kvě 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně to máme každá jinak a i každé těhotenství je jiné.U první kristýnky mně nic nebylo a poznala jsem to až po vynechání ms z těhotenského testu. U druhé Karolínky mně pořád bolelo břicho, jako kdybych to měla každou chvíli dostat-při tom mně břicho normálně nebolívá. Když už to takhle bylo pár dní i po vynechání, udělala jsem si test a byl pozitivní. Potom mně úplně strašně začala bolet prsa, nesnesla jsem ani podprsenku a vadilo mně i tričko. To u Kristýnky jsem vůbec neměla......a tak to probíhalo celé těhotenství. Co jsem měla za příznaky u jedné nebylo u druhé a naopak.
Vím, že tohle nechceš slyšet, ale pokud ti začíná menstruace, tak je to asi tento měsíc v háji.....jedině, že by to bylo jen zašpinění....
Přeji, aby vám to vyšlo co nejdříve a dočkali jste se zdravého miminka.
4. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Myslím, že není nic jednoduššího, než si udělat těhotenský test. Přeju, ať je pozitivní. :wink:
4. kvě 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek