Možná se poštěstilo? Divná menstruace

adelajda5
7. bře 2018

Zdravím maminky!

Poslední příspěvek jsem psala kolem října, co bohužel po pozitivních testech se dostavila menstruace a tehu se neudrzelo. Stále jsme se snažili a nic. Dnes jsem šla k Dr s tím, ze jsem měla opravdu divnou menstruaci. Jeden den začala hnědým výtokem, druhy den trochu krvácení a potom den a půl nic a potom už jen spineni. Nikdy předním jsem s MS problem neměla. Šla jsem k dr s tím, zda je všechno OK s hormony, nebo co se vlastně děje. To , co mi doktor řekl me posadilo na zadek:D ziji v UK , tak me tu u doktoru už nějak nic nepřekvapí, ale tohle .. no doktor mi řekl (bez jakéhokoliv vyšetření) , ze určitě jsem těhotná, ze ať udělám test za 2 týdny a uvidím ( dělala jsem během toho vynechání při krvácení opravdu ten nejlevnější test - jen ty proužky papírku a negativní) řekl, ze krvácení 100% bylo implantacni a ze uvidím, ze jsem těhotná. No nedalo mi to, koupila jsem lepší digitální test a hned doma testovala( přeci po takové informaci od Dr čekat 2 týdny je nemožné :D) no a na digitalce krasne PREGNANT. Tak teď počkám a udělám znovu za týden (snad to vydrzim) a uvidíme či se udrželo nebo ne. Stalo se to někomu? Jinak dělala jsem znovu dnes ten levný test na caru papíru a znovu negativní. Tak jsem zvědavá , co ukáže za týden .. držte palce , snad se konečně uchytilo❤️ Prikldam digitální test a ten obyč foto

priefi
8. bře 2018

Budu drzet pesti 😊

snezenka123
8. bře 2018

@adelajda5 ahojky, mám podobnou zkušenost, jako ty🙂
Poprvé se mi to stalo v prosinci, kdy jsme týden před termínem ms slabě krvácela 5 dní..potom to přešlo na tří denní špinění a po skončení krvácení, dva dny před ms // na testu.
Nikdy jsem v těhu nekrvácela..nakonec těhu nedopadlo:-/

No a teď..zase pár dní před ms..sem tam slabé krvácení světlou krví, třeba po ránu, nebo večer, bolest břicha atd. ale ms jako taková to prostě nebyl. Dnes mám termín ms, a včera mým břichem projela taková řezavá bolest, a víc jsem zakrvácela, troška i sliznice, říkala jsme si, už se rozjela ms...a dnes ráno vůbec nic. test a tam druhá slabá čárka, spíš duch...testy jsem dělala už před 5 a dvěma dny zase a nic.
Bojím se, že se to bude zase opakovat☹

adelajda5
autor
8. bře 2018

@snezenka123 budu držet palce ! .. Me přišla “ms” normálně v termínu. Předně den, co přijít měla . Dr řekl, ze je to tedy implantacni, tak uvidíme, zda se udrželo. Test jsem dělala až včera po úplném skončení ms. Tak uvidíme. Zadari se, hlavu vzhůru!

snezenka123
8. bře 2018

@adelajda5 taky ti moc držím palečky🙂 jsou to podivnosti, viď? tobě to test ukázal krásně🙂já přemýšlím taky nad nějakým tím dražším, digitálním, abych neplašila a každý den netestovala těma obyč:-/ hrozně se bojím, že to zase nedopadne..☹

adelajda5
autor
8. bře 2018

@snezenka123 me opravdu ty obyc neukazuji, jsou koupené tady v “samosce” , tak trochu pochybuji o účinku:D no zkus.. já se chystám na ten, který ukáže kolikráty tyden.. tak uvidíme , dam vědět , jak jsme dopadli! A ty se hlavně nestresuj, ono to přijde!! ❤️

snezenka123
8. bře 2018

@adelajda5 čekám balík a potom vyrážím do lékárny🙂udělám ho zítra a nebo pozítří🙂 a kdy ty?

adelajda5
autor
8. bře 2018

No původně jsem chtěla až tak za týden, ale čekat nevydrzim, teď jsou to 2 dny po úplně skončení “menstruace”, tak uvidíme jak to ukáže 🙂 stejnak tady budu muset počkat do 7 týdne než by me tu vzali na scan. Tak uvidíme, zítra nebo v sobotu, ať vím, jak na sebe dávat pozor v práci . Držím palce a dej vědět! 😇👍

adelajda5
autor
8. bře 2018

Jinak nevím, jak jsi na tom ty, ale já před tou “menstruaci” ani teď absolutně žádné příznaky. Tak jen to mi je divné :D no vše uvidíme 🙂 chce to trpělivost, viru a nestresovat se!

snezenka123
8. bře 2018

@adelajda5 noo já právě si připadala "těhotně" , břicho bolelo tak nějak jinak a hlavně prsa, ty mě nikdy moc nebolely, zato teď ano..jsem podrážděná, nervozní...prostě jako silné PMS, a jako by ms měla dorazit každou chílí, doufám, že už nedorazí🙂
koupila jsem si digitální test, ale chci vydržet do soboty🙂máme výročí🙂kdy jdeš k dr.?

adelajda5
autor
8. bře 2018

Tak to přeji, aby to vyšlo!! To by bylo krasne na výročí, hodně stesti 👄 no já k DR se objednam nejspíš v pondeli(jak dopadnou další testy) a potom pokud vše dobře, tak od dr dostanu doporučení na scan (ultrazvuk). Uvidíme, budu informovat. 🙂

adelajda5
autor
9. bře 2018

Tak jsem dnes dělala tenhle opět levný test a negativni. Tak já už nevím . Zkusím potom znovu digital a uvidíme. Ale naději už moc nemám zase :D

snezenka123
9. bře 2018

@adelajda5 to je divný tohleto...ale zase digitál by nekecal, ne?já budu zítra dělat ten digi od CB, ukazuje to i ty týdny, tak jsem zvědavá...a napnutá jako kšandy..zase nebudu moci dospat:-/

budenas5
9. bře 2018

@adelajda5 To je zvlastni. Pritom ten digital ma vetsinou citlivost 25 a prouzky 10 fakt ziram

adelajda5
autor
9. bře 2018

@budenas5 no já též, zkusím znovu digital a uvidíme, nejspíš tedy vadný digital fakt nevím . Ale zatím 2:1 pro negativ.

snezenka123
9. bře 2018

@adelajda5 myslím, že jsi těhu🙂 kdy budeš dělat test?

adelajda5
autor
9. bře 2018

Tak ten samy test dnes dělán a negativni. Tak je asi po tom. Snad priste. Hodně stesti tobe!!

snezenka123
10. bře 2018

@adelajda5 moc j emi to líto, že to nevyšlo...můj test z dnešních dvou hodin ráno...ale večer jsem zase slabě zakrvácela, tak se bojím se radovat☹

adelajda5
autor
10. bře 2018

Držím palečky!!!

snezenka123
11. bře 2018

@adelajda5 moooc děkuji, pořád sem tam slabě zakrvácím, tak se bojím, ani se neraduji☹jsou to nervy

adelajda5
autor
17. bře 2018

@snezenka123 Hoj, tak jak to s tebou výpada? 💋

snezenka123
17. bře 2018

@adelajda5 ahoj, nic moc...teda v pondělí jsem byla na krvi a 124 a středa 391,92..takže se to dokonce ztrojnásobilo...ale ...beru ten utroš a stejně sem dneska začala slabě krvácet...takže je to tak 50/50..jsem z toho taková přepadlá...v lednu potrat..a teď tohle...:-/a co ty? jak jsi na tom ty?

adelajda5
autor
17. bře 2018

Držím moc palečky!! Uvidíš, tentokrat to dopadne dobře! ❤️ No já nic, nebudu už na to myslet a proste tomu nechám volnou cestu. Až ro přijde, tak to přijde

snezenka123
17. bře 2018

@adelajda5 jasný...člověk to prostě musí nechat na "těch nahoře" a na přírodě...nic jiného nám nezbývá❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru