Možné otěhotnění nebo rozbouřené hormony?

ajakordi
17. bře 2022

Ahoj, mám dotaz. Už v polovině prosince jsem vysadila HA no a do Února jsme s partnerem praktikovali přerušovaný sex. Jelikož mám dva měsíce a týden před svatbou,tak jsme si na začátku března řekli,že to nějakou dobu trvá než se povede mi otěhotnět. 🙏☺️❤️
Leden a Únor jsem měla cyklus 28 dní pravidelně jako vždy ,i v dětství jsem problém nikdy neměla s menzes,jen teď poněkud kratší menstruace vždy tak dva dny max tři.😏
Nyní v březnu byl styk 7.3 a poté 10.3 a i včera,necháváme tomu volný průběh,menstruace měla zpoždění 5 dnů dorazila v neděli 13.3 nacteho místo 8.3.
Do toho mě chytla v neděli večer viróza ,ale taková divná šílená únava kdy jsem defakto dva dny jen spala ,do teď se cítím zvláštně ,jakoby divně ,něco je jinak.🤔😏
Mám už pár dní hroznou chuť jen na sladké ,moc nejím a nebo se najim hodně,žaludek je divný a i asi já 🤣
Jedna taková zmíňka, jsem milovník kávy a nějak teď ji nemůžu ani vidět což je u mě hodně zvláštní.🤔☺️
Možná si to jen namlouvám,ale přijde mi jak kdybych byla v tom a dnes mě vyděsil výtok ,ale takový narůžovělý nikdy jsem nic takového neviděla.
Vím,že mi tady napíšete udělejte si test apod,ale na něj je ještě dost brzo ,jeden jsem si dělala test je tam sice duch ale po limitu .
A asi jsem fakt blázen ,ale včera mi i partner řekl,že na břiše mám nějaký světle hnědou čáru přes pupík a do toho poboliva mě častěji v podbřišku,chodím i častěji na WC a jsem náladová 🤣🤣🤔🤔
Myslíte,že by se to mohlo takhle hned povést na konci cyklu??
Plodné dny nevím protože teď jsem to měla jen dva dny a až cca 33 den cyklu a defakto pak jak když utne. 🤣🤣🤣🤔
Vím,může jít o vsugeraci,ale některé věci jsou divný a nemyslím na to..
Chtěl jsem jen nečí názor,jestli jste to někdo taky tak měl , každopádně dám časem vědět co a jak ,děkuji a hezký den ☺️☺️☺️☺️

vikysek0987
17. bře 2022

@ajakordi Ahoj, ms jsi měla,tak řešíš co???Jedině test Ti dá odpověď....A ano,sugesce a hormony do toho dělají divy,známe to všechny 😉

eloana
17. bře 2022

@ajakordi tak zkus test, tehotna byt muzes i nemusis -krvacela jsem u tretiho tehotenstvi v den, kdy jsem to mela dostat,ale uz mi pred tim vysel test a silil i pres krvaceni, ale kdybych drive netestovala brala bych to jako slabsi menses. Tehotenstvi- druhe a treti jsem poznala vetsinou uz pred ms - bolely me prsa a vylezly na nich zily

ajakordi
autor
17. bře 2022

@vikysek0987 neřeším nic jen,že jsem nikdy takovýhle příznaky neměla ,takže asi tak 🙂 na test je brzy počkám do další menstruace 🙂

ajakordi
autor
17. bře 2022

@eloana jasný uvidíme 🙂 jen jsem chtěla vědět názor druhých 🙂

novamamina
17. bře 2022

Těžko říct. Napiš jak to dopadlo. To jsem zvědavá 😁

eloana
17. bře 2022

@ajakordi a ty myslis ,ze bys mohla otehotnet ted? nebo minuly cyklus? pokud minuly a byla bys i pres ms -tak by ti test mel vyjit. Pokud tento cyklus, tak to jsi jeste asi ani ovulaci nemela ne? nebo,ze bys otehotnela tesne pred ms? jako nekdo to tak ma-ja jsem tedy od 16-17 dne cyklu neplodna:D

eloana
17. bře 2022

@ajakordi a pokud citis priznaky, tak to vetsinou zpusobuje HCG , takze uz bys to dle testu poznala.

ajakordi
autor
17. bře 2022

@eloana někdo může mít i nízkou hladinu HCG mě moje kamarádka,to taky tak měla,takže kdo ví mohla jsem otěhotnět později a nebo taky ne. Na test si myslím ,že je ještě brzo ,protože to není ani 14 dni od prvního sexu,takže jelikož to mám rozházené kdo ví 🙂 jen mě dnes vyděsilo to jednorázové špinění ,které bylo jiné,než má jaké jsem zvyklá. ☺️ Zkusím test za pár dní 🙂

anickaaa28
17. bře 2022

@ajakordi Jestli je na test brzo tak je brzo i na příznaky. Pokud by jsi byla tehotna,už by to ukazal jakýkoliv test.To co jsi popisovala jsem neměla ani ja na zacatku a to uz jsem v 17 tt.Max me bolela více prsa a test mi vysel strasne brzo nějaký 14 den cyklu.Kazdy rikal ze to možné není,ze je to bude neprosperujici nebo mimodelozni. A ono je vše v pořádku. Testuj až ti vynecha ms a budes vědět na čem jsi.....Takhle je to jen věštění z koule.

eloana
17. bře 2022

@ajakordi to mas pravdu,ale jak rika
@anickaaa28 pokud je hcg nizke urcite bys nemela takove to priznaky. Me osobne vysel test 9DPO u tretiho tehotenstvi.

gbp
17. bře 2022

@ajakordi jestli jsi mela ducha po limitu, zkusila bych dalsi test za 2-3 dny a nepatrala po tom, kdy jsi asi mohla nebo nemohla otehotnet. nemas fotku toho ducha po limitu?
ja sem treba mela priznaky taky vzdy dost brzo 🤷🏼‍♀️ ta mesntruace taky nemusela byt menstruace, ale zahnizdovani, resp. nejake krvaceni, jak se tam "miminko" zavrtava. nebo to taky mohlo byt biochemicke a test ti nameril zbytkove hcg. nebo jsi tehotna par dni a duch bude silit nebo tehotna vubec nejsi a mas to vsugerovane. taky jsem parkrat malem zvracela, ikdyz sem vubec tehotna nebyla a pak kdyz sem mela uplne prapodivne priznaky, ktere jsem ani netusila, ze muzou byt tehotenske, tak sem tehotna byla 🤷🏼‍♀️ moznosti je plno...

eloana
17. bře 2022

@ajakordi prvni priznaky fakt bolest prsou, ztmavly dvorce. Pak kolem 6 tt nevolnost, vse ti smrdi atd..cara nekde az v pulce tehotenstvi....a nekdo nema zadne priznaky🙂 a vetsina tech priznaku je zpusobena hromonoma, takze pokud ti to neukaze test nejsou priznaky

ajakordi
autor
18. bře 2022

Děkuji všem za názory a uvidíme ,nejspíš je to chřipka,ale jak říkám,mám dvě kamarádky co měli příznaky a až po vynechání pozitivní test ale příznaky pociťovali už velmi brzo ,takže jsem chtěla jen vědět názory. 🤔☺️☺️Děkuji všem a hezký den

ajakordi
autor
18. bře 2022

@gbp bohužel nemám protože to vyhazují a není to pro mě prostě jasně pozitivní ,měla jsem takovych duchu dost a nic,takže jsem se chtěla jen poptat jak to kdo měl. Kamarádka měla nejdřív nepatrné příznaky a až potom teprve měla pozitivní test a to dost pozdě ,takže každý to má jinak 🙂 spíš mám chřipku,radši si udělám test na covid než na těhu,fakt mi není ok a hrozně málo jim ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru