Snažíme se. Co myslíte?

ajakordi
7. dub 2022

Krásný večer holky,tak mám zde další duch test.🤣🤔
Mám 25 den cyklu,jsem zvědavá,kdy to dostanu a jestli vůbec,minula menstruace byla zpožděná o 5 dní a hrozně slabá ,asi tak den možná dva.
Od té doby pravidelně probíhal ob den či dva dny styk.
Poslední dny se cítím hrozně unavená,mám zvýšenou,bolesti břicha,ale takové pichlavé,objevil se divný výtok ,takovou zvláštni konzistenci.
Každopádně jsem už realista pár takových testu jsem už měla,ale tenhle je nejvýraznější,dělala jsem ho dnes na rychlo,kolem 14:10 a mrskla ho do taštičky a když jsem přišla z nákupu,chtěla ho vyhodit a vylezlo na mě tohle mám asi tak 7Den po ovu.
Tak co myslíte?
Držte mi palce 🙏🙏❤️

nazka
7. dub 2022

@ajakordi já teda asi něco vidím. Ale je to strašně brzy. Tohle testování je jen ztráta peněz a nervů. Vydrž!! Držím palce

ajakordi
autor
7. dub 2022

@nazka děkuji,už na to kašlu, uvidíme ,podle mě zas falešný ,dám vědět 🤔☺️

nazka
7. dub 2022

@ajakordi proto je prostě lepší vyčkat 😘

ajakordi
autor
7. dub 2022

@nazka ano já ho dělala jen proto,že prostě od včera lítám na WC a hrozně mě občas píchne dole :-/ což jsem nikdy předtím neměla ,tak se uvidí 🤔☺️

jjasmina
7. dub 2022

@ajakordi musíš počkat, kor když výsledek je stejně po limitu

ajakordi
autor
7. dub 2022

@jjasmina je mi to jasné,tak uvidíme ☺️

nikolaokr
9. dub 2022

Ahoj holky, snažíme se o druhé děťátko teď druhý měsíc po vysazení HA kterou jsem brala pouze jeden měsíc, zítra bych to měla dostat ale cca od 13dc mě pořád píchá v podbřišku vlastně až do teď a do toho jsem měla bílý výtok cca od 20 dc. Dnes ráno jsem dělala tt a přidávám fotku vidím cosi málo tak jsem udělala další hned odpoledne, protože jsem nedockava a tam naprosto bílo, co myslíte?

jjasmina
9. dub 2022

@nikolaokr nic nevidím

jaja01k
9. dub 2022

@nikolaokr Negativní.

pro89
9. dub 2022

@ajakordi řekla bych ze ryska , ale 7 dni od ovu je hrozné brzo jestli se podařilo tak se teprve uhnizdilo . Každopádně držím palce 🙂

ajakordi
autor
10. dub 2022

Ahoj holky tak mám dnes 28 DC den ocakevane menstruace a prostě mi to nedalo,furt divný výtok,hrozně náladová jsem ,několikátý den v kuse teplota , časté močení a sex včera po týdnu( na který chuť nemám) byl pro mě nepříjemný..Přikládám fotku co myslíte?

ajakordi
autor
10. dub 2022

Je to blbě vidět,ale v reálu je to výraznější , růžovější a vyšel v limitu...I přítel potež pánbůh..🤣🙏

ajakordi
autor
10. dub 2022

Tady trošku lepší fotka

janina92
10. dub 2022

@ajakordi vidím 🙂 hodně štěstí

tasimia
10. dub 2022

@ajakordi je tam slaboulinka čárka, držím 🍀🙏

ajakordi
autor
10. dub 2022

Děkuji holky dám vědět 🙏🙏

pajasala
11. dub 2022

@ajakordi vidím 🙂

pro89
11. dub 2022

@ajakordi krasnej dušík 🙂

ajakordi
autor
11. dub 2022

Krásný den ,děvčata ,tak příkladam fotku po včerejší nevolnosti kdy jsem měla hlad a náhle hodinu po jídle mě bylo zle jsem si udělala testik digi a vyšel ❤️🙏. Prosím držte palečky ať je vše v pořádku,k doktorovi mám přijít později,teď ještě nic neuvidi ☺️❤️

nikolaokr
11. dub 2022

@nikolaokr dnes jsem dělala další testy pepino a na tom spodním trochu něco vidím, ale nevím zda to není jen ryska.

ajakordi
autor
11. dub 2022

@nikolaokr zkuste ten digitální já dělala a super 🙂

pro89
11. dub 2022

@nikolaokr v jaké fázi cyklu jsi ?

pajasala
11. dub 2022

@nikolaokr Peking jsou na prd. Kup mamatest nebo digi

nikolaokr
11. dub 2022

@pro89 dva dny spozdeni

nikolaokr
11. dub 2022

@pajasala koupila jsem intimed z DM tak zítra zkusim

ajakordi
autor
12. dub 2022

@nikolaokr tak jak ?? Dělala jsi test??Jinak holky je normální,že je čárka slabší ?? Snad bude vše v pořádku 🙏🥰❤️

nikolaokr
12. dub 2022

@ajakordi dělala clear blue jsem dnes koupila a negativní tak to asi už nic že? Ten by mi to ukázat už měl. A ten z DM taky negativní, nevím no menstruace se ještě nedostavila ani břicho neboli a nevím proč mi to ty duchy ukázalo před pár dny a teď nic...

lenka27
12. dub 2022

@ajakordi jde to pěkně vidět

nikolaokr
12. dub 2022

Tak clear blue negativní a teď zase vidím 👻 na posledním testu dělaný teď , a vlastně podobný je na všech, tak myslíte že už mi hrabe a jen si to namlouvam?

nazka
12. dub 2022

@nikolaokr já vidím jen něco na tom uprostřed

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru