Možné těhotenství?

lenka9895
15. čer 2023

Zdravím, mám dotaz..
S přítelem se snažíme o miminko už delší dobu a stále nic.
Týden po menstruaci (1.den MS 25.5.) jsem měla mykózu (přeléčená), o cca týden - 10 dnů později mě začaly bolest prsa, přijde mi, že mám i větší dvorce, než normálně..bradavky na dotek bolí a je to hodně nepříjemné, jinak mám pocit, jak kdybych na nich měla připlé kramlíky. včera jsem na kalhotkách našla docela dost bílého výtoku.
Další menstruaci mám dostat 21.6.
Myslíte, že by mohlo jít o těhotenství ?
Při ovulaci jsme sex měli ob den,takže jsme se určitě trefili.
Děkuji za odpovědi 🙂

werik153
15. čer 2023

@lenka9895 řekla bych spíš že je to opět mykóza, mám při ní téměř stejně příznaky když začíná, pak se mi i MS opozdí.

lenka9895
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivetkafek18
15. čer 2023

Jestli mas pocit, ze by to mohli byt priznaky tehotenstvi ty prsa tak si klidne udelej test. Priznaky zacnou az kdyz budes mit v tele hormon hcg. Jestli je negativni muze jit o pms nebo mykozu. Drzim palce 🙂

sylvka
15. čer 2023

@lenka9895 to budou kvasinky .u nich je výtok .... Výtok k tehu mi začal až tak v 6tt 😐

lencaa11
16. čer 2023

@lenka9895 je to buď a nebo udělat test bukud nic na něm nebude tak jsou to příznaky před Ms a nebo mykóza

lenka9895
autor
16. čer 2023

@lencaa11 Já právě nevím, jestli by test už něco ukázal , když mám skoro týden do MS😄 a ten výtok jsem měla jeden den a nebyl hrudkovatý jako při mykóze..
Tak jsem se chtěla poptat, jestli jste některá neměla něco podobného a pak z toho bylo mimčo ☺️

lencaa11
16. čer 2023

@lenka9895 píšete další Ms 21.6 tak bych test udělala v neděli a když nic tak v den Ms a budete vědět máte 5 dní do Ms to by i tak mohl test ukázat 👻

lenka9895
autor
16. čer 2023

@lencaa11 Zkusím a uvidím, ale moc vám děkuji 🙂

bartk
16. čer 2023

@lenka9895 Já jsem měla taky výtok před ms ale byl to jiný výtok než ty popisujes. Určitě nebyl hrudkovity ale spíše průhledný a to mi přišlo divne 😀Ještě mě palily divně bradavky ,což mi přišlo taky zvláštní . Dělala jsem si test 6dni před MS díky těmto zvláštním příznakum a byl tam duch 😀Teď jsem ve 21tt😀

lenka9895
autor
16. čer 2023

@bartk Právěže nebyl hrudkovitý, takže mykóza to 100% není, to bych poznala 😁
Zkusím ten test a uvidím, dneska mě začala divně píchat napravo v podbřišku, takový tlak, tak uvidíme 😁🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru