Možné těhotenství a krvácení

bb18
17. říj 2016

Ahoj všem,
obracím se na vás se svým problémem a doufám, že zde najdu nějakou odpověď🙂
28.9. jsem měla dostat očekávanou menstruaci, kterou už mám 5let na den přesnou. Ta se však tentokrát nedostavila, a tak jsem po nějaké době sáhla po těhotenském testu, který vyšel s jednou slabší čárkou. Tuto sobotu (15.10.) se mi z ničeho nic objevilo slabé a naprosto bezbolestné krvácení, které hned v neděli ustalo. Dnes mě však ráno probudily bolesti v podbřišku a k tomu opět to slabé krvácení. Nyní už mě sice nic nebolí, ale slabounce krvácím stále. Ke své doktorce jsem již objednaná, ale ráda bych věděla zda se s tím některá z vás už nesetkala a zda se obávat nejhoršího. 😒

skoroledlovka
18. říj 2016

Ahoj, jediný, kdo Tě teď může 100% uklidnit je Tvůj doktor. Nejhorší jsou spekulace a strach "z toho nejhoršího". Zkus na to nemyslet a uvidíš, co se dozvíš na kontrole. Budu držet pěsti 🙂

skoroledlovka
18. říj 2016

Případně si udělej ještě test 🙂 Já než jsem se dostala k doktorovi, tak jsem si dělala testů několik 🙂

lea212
18. říj 2016

Já když jsem měla čárku na testu a krvácela jsem, tak to nakonec bylo mimoděložní těhotenství. Nechci tě strašit, ale úplně normální to není.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru