Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Možné těhotenství? Test negativní, zpožděná menstruace

zdenule23
28. říj 2015

Ahojky děvčata.. S přítelem jse snažíme o miminko jenže doposud bez úspěchu..V poslední době mám velmi nepravidelnou MS..Poslední byla 26.9 vím že zpoždění je teprve pár dnů...Ale nikdy předtím mi nebylo tak mrzute jako teď častá bolest hlavy,časta návštěva WC, tlak v podbřišku a nevolno od žaludku a citlivé bradavky
.ale TT negativni,ačkoliv je jeste mozna brzy se testovat..Říkám jsi zda to některá z vás také neměla.. Jsem už mamkou dvou děti jenže u nich jsem žádné příznaky až na časté návštěvy WC neměla a ani tehda nebyli problémy s MS...Mám ještě počkat pár dnů a počkat zda MS dorazí... Prosim o radu... Děkuji Zdeňka

blueel
4. bře 2016

Tak prcek nakonec nebude. MS je tu :( ale nevadí, zkusíme to další cyklus 🙂

zdenule23
autor
4. bře 2016

tak moje ms stale jeste neni... posledne to bylo takto 29-30.1 -špinení a 31 jse to rozbehlo jak ma ale 4.2 ro zkoncilo ale byla to divna ms protože mi ke konci neslabla.. A predtim jsem to mela 26.12 tudiž nevim nevim jak to bude... Ale tobe preji hodně štesti do dalsiho snazeni

majkyna91
6. bře 2016

ahoj holky, stalo se nektere z vas ze vic jak
tyden boli v podbrisku, i jakoby vevnitr pod stydkou kosti.... boli me bradavky, jsou neskutecne citlivy a tak tyden mi je nevolno..narazove ne porad ale treba petkrat za den... kdyz vstanu ze zidle nebo dlouho sedim tak me silne picha leva strana v podbrisku... v tydnu jem mela i hodne ale fakt hodne silny vytok asi 4 dny dnes jsem si dela TT ale negativni jsem presne mesic po skarifikaci ovarii mam PCO a menstruace nikde...nechapu

zdenule23
autor
31. bře 2016

@michalamala99 Ahojky jak jsi pokrocila se snazenim..Ja mam ted nasazenou antinu,nic nepomahalo na srovnani ms

michalamala99
3. dub 2016

@zdenule23 ahoj,zatím nic.Teď mám po ms,tak jdem do dalšího kola

zdenule23
autor
5. kvě 2016

@michalamala99 tak snad to v dalsim kole vyjde

terinkaladik
5. kvě 2016

Ahoj
Holky snažíme se přes půl roku o miminko. Menstruaci mam po 33dnech. Zpoždění 5dni a testy negativní. ..tak Já nevim

lenickakl
5. kvě 2016

@terinkaladik ja mam cykly kolem ctyriceti a ted posledni jsem mela 88 😀😀 zkus jeste par dni pockat a testnout znovu. Uvidis. Preju hodne stesti

blueel
14. kvě 2016

Nazdarek, dnes mám spoždění 9 dní, test stále negativní. Myslíte, že můžu být těhotná? Jednou jsem měla spoždění 6 dní a nic, ale nikdy ne 9.

zdenule23
autor
14. kvě 2016

@blueel Pravděpodobnost že by jsi mohla být těhotna,s podobnou situacu se tež nachazim ale nechci se predčasně ukvapit ..Mudr mi nasadil antikoncepci na srovnani ciklu ale nesedla mi musela jsem ji vysadit..A ted opet zpozdeni.. Ale pokud jsi myslis ze by jsi opravdu mohla byt tehotna tak zkus pockat par dnu a testni se..Treba muzes mit nizkou hladinu hcg a na testu se to jeste nemusi zobrazit.. A pravdou je ze jedna tu psala ze uz v rukou drzela tehotenskou prukazku a test stale negativni...Pokud te ovsem trapi zpozdeni tak si zajdi k mudr nabere krev a budes si jistejsi nez z techto tehotenskych testu

zdenule23
autor
14. kvě 2016

@zdenule23 promin blbne mi telefon a pise mi to chybi jednu za druhou.. Ma tam byt pravdepodobnost je ze muzes byt tehotna..a ze se v podobne situaci tez nachazim...

blueel
14. kvě 2016

@zdenule23 pockam ještě tento týden a pokud nic, tak zajdu k doktorce

zdenule23
autor
14. kvě 2016

@blueel tak at ti to dobre dopadne

mikush
14. kvě 2016

@blueel ahojky,mi ukázal při druhém těhotenství test dvě čárky až 9tý den po vynechání,dřív ne,tak třeba ještě na tebe vykouknou,záleží kdy jsi měla ovulaci, a zrovna minulý měsíc jsem měla zpoždění 14dní a nic z toho nebylo,a to mivam MS pravidelně...

kika000
15. kvě 2016

Ahojky. Potřebovala bych poradit a slyšet názor. 🙂 O miminko se snažíme již dva roky. Pan doktor my nasadil utrogestan jelikož mám dlouhe cykly tak aby se to upravilo na 28. Do ze doby menstruace vždycky přišla sice az za dyl ale přišla. Utrogestan sem brala ted první měsíc po dobrani jsem čekala ze menstruace přijde do 4 dnu jak řekl doktor na caru ale neprisla tak sem šla po 10 dnech na gyndu aby se ji zeptala tam mi řekla po vyšetření ze na menstruaci to vůbec nevypadá a ze mi pichne vyvolávacku. Menstruace přišla za 5 dni ale nebyla to menstruace ale jen hnedy vytok. Jinak TT jsem si dělala než sem šla na gyndu a byl negativní. Nevím co si o tom myslet. Děkuji za názor či radu.

salenas
15. kvě 2016

@kika000 utrogestan opravdu na některé působí zpožděním měsíčků,přes utroš nemáš ovulaci,musí se brát až po plodných dnech.drž se,at se brzy zadaří 🙂

kika000
15. kvě 2016

Ale ja ho právě mela az po plodných dnech. Me spis jako přijde divný ze byCh to asi vůbec nedostala kdyby mi nedala vyvolávacku a i ten vytok misto menstruace. A díky ;)

dita2016
15. kvě 2016

Čau ženy, mam dotaz... rok se snažíme o mimco, posledních pár měsíců mam pravidelne cyklus dlouhej 35 dni.. přesne na den. Tenhle měsíc jsem si kazdej den dělala ovu testy a pozitivní mi vyšel jen jeden den.. tak jsme to samozřejme nenechali náhodě. V sobotu jsem to mela dostat a bylo to 12DPO... už přes týden.me boli prsa a mam křeče jako bych to mela dostat. Test jsem si dělala, i když vím, že je brzo ☺ negativní... mate nejaka takovou zkušenost? Nevíte jestli je možny, že jsem si to intenzivním myšlením neoddalila? 😀 třeba mam nadpřirozený schopnosti 😀 přijde mi, že mám dost dlouhej cyklus aby se stalo, že se mi ještě prodlouží 😞 omlouvám se, jestli se ptám blbe....

zdenule23
autor
24. kvě 2016

@blueel Ahoj 🙂 tak jak to tedy dopadlo u tebe

blueel
24. kvě 2016

@zdenule23 ahoj, tak MS nakonec po 11 dnech dorazila. Byl to planý poplach

zdenule23
autor
24. kvě 2016

@blueel tak to mne mrzi..

Sem začni psát odpověď...