Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

MS nedorazila, tlaky v prsou, bolest v podbřišku

athena1
22. črc 2017

Zdravím, jsem tu nová 🙂 Hledala jsem dlouho nějakou stránku pro slečny, ženy, maminky atd. Kde mi budou rozumět 🙂. Jak bych začala. Je mi 16let skoro 17let. S přítelem jsme spolu přes rok a půl. Sex spolu máme pravidelný. Antikoncepci jsem brala a už asi cca 4měsíce neberu možná i déle, brala jsem antibiotika 14dní a mezi tím jsem měla sex. Už jsem to skoro měsíc nedostala ms a test byl negativni před týdnem. Asi 4 dny mám takový táhnoucí mazlavý bělavý i průhledný výtok. Přišlo mi dnes že je takový béžový výtok. V prsou občas tlaky. Bolest v podbříšku hlavně ráno a ráno mě začalo pravidelně bolet žaludek a bříško. Občas mi je až na zvracení. Jsem často unavená a jindy stávám v 7h ráno a jsem fit a teď až okolo 10-12h a jsem unavená. Jím kyselé a sladké věci a jindy jsem je nejedla. Od těch výtoků (4dny zpátky) mám problém si dojít na wc buď zácpa a nebo průjem. Chodím hrozně moc čůrat. Ms jsem měla dostat 1.7. A jindy ji dostanu nejdele 2.7. Jenže jsem ji nedostala. A podle ovulačního kalendáře bych měla ovulaci 14.7. Vím že ty kalendáře nejsou přesný. Asi se budete ptát proč jsem nešla k doktorce, je to z důvodu toho že má doktorka dovolenou.
Poradíte prosím. (Děkuji předem a přeji hezký zbytek dne). 🙂

annie24
22. črc 2017

Pokud se menstruace nedostavila už tak dlouho a test byl negativní.. Tak si to třeba jen nalháváš, že si těhotná... Možné je všechno, udělej si ještě jeden test a pak si zajdi na gyndu..jinak ti neporadim

athena1
autor
22. črc 2017

@annie24 ja celou dobu nemyslela na to ze bych tehotna byla nebo nebyla. Ale pritel rikal ze mi tvrdnou prsa.

annie24
22. črc 2017

Tak vzhledem k věku..můžeš mít opožděnou MS kvůli stresu, hormonům a TD..nějak rozhazeny cyklus..prsa ti můžou růst nebo se chystá ta menstruace přijít..
Mě prsa celé těhotenství neboli ani nijak netvrdnou a před MS mě vždy boleli..
Jediný můj příznak těhotenství bylo nechutenství a skákání nálad..každá žena je jiná, jediná možnost je fakt ta gynda,takhle pres PC ti nikdo neřekne.. Hodně štěstí a pak dej vědět

Sem začni psát odpověď...

Odešli