• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můj těhotenský test, jsem těhotná?

21. března 2016 
autor
@naxii No těhotná bych snad měla být, prsa mi neskutečně povyskočily a i bříško už mi vykukuje. Velikost už jsem musela zvýšit o jedno číslo, ale nahoře jen jedno kilo. I když, v 9.tt žádná sláva :unamused: Potvrzený to zatím ještě nemám, na kontrolu jdu až v pondělí, ale snad bude všechno v pořádku :slight_smile:
7. lis 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
No to je peckaaaa :slight_smile: drzim palecky ;) takze treti?
7. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi

Me vlastne nakoly prsa, protoze me hrozne boli.. To ue je citim pred ms, je normal ale ted uplne hrejou a pozoruju, ze sem tam se objevi kapka mleziva..
7. lis 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Nechci ti brát iluze, ale spermie mají životnost až 7 dní, pokud jsou v plodném hlenu, tak mají větší šanci vyržet až těch 7 dní. Vajíčko má životnost 12-14 hodin. Pokud tedy nejdojde po ovulaci (vyloupnutí vajíčka z folikulu vaječníku) do těch 16 hod k oplodnění, tak se stane ňáká chemická reakce a i kdyby tam pak přijelo hromada spermií, tak smůla a už nejde otěhotnět
7. lis 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naxii Jj, třetí, snad je v pořádku. V pondělí budu vědět víc :slight_smile:
7. lis 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clairinka Oka :slight_smile:
7. lis 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v pondeli se sejdem, a povime si :slight_smile: tak tfuj tfuj tfuj ;)
7. lis 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naxii ty už bys měla taky třetí, kukám :slight_smile: Paráda :slight_smile:
7. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj mam kluky 5 a 8 :slight_smile:
7. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska čistě negativní ..
8. lis 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tj dneska rano mi bylo jak po opici:D, ze by?
k tomu dostavam "chute":D a to vzdy pred menzes:/:(, tak tet nevim hehe, pristi tyden dokud mrcha se nedostavi valim na gyndu tak jsem zvedava no....
8. lis 2013 v 11:11  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se měla dostavit, je mi pár dní tak nějak už všelijak, test negativní, tak jsem zvědavá,co se z toho vyklube :wink: Ale mám teď hodně náročné období plné stresu,tak to připisuji tomu,i když nevím,když mám stres tak se MS dostaví spíš o pár dní ještě dříve ... :frowning2:
8. lis 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v pondeli si zajdu na krev, at mam jasno....,nez plasit atd...,da se to ne? poznat z krve hned???a muzu zajit na krevni centrum a tam rict???gyndu mam trosku z ruky, a krevni cetrum mam bliz....,
8. lis 2013 v 16:44  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrnous81 Podbřišek mi pobolívá mírně,spíš lehce jako by se měla dostavit MS ... ale cítím dost velký tlak pod hrudníkem v tom trojúhelníku,je mi tak nějak divné,na zvracení,bolí mě v kříži,jsem unavená,podrážděná ... Tak nevím,co si o to myslet ? Já vím,chce to vyčkat,jsou to jen spekulace :wink: ale je to těžké,ta nejistota ...
8. lis 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to též stále nedostala .. už spíš přemýšlím, jak si srovnat hormony, pije někdo kontryhel ?
9. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naxii Tak jsem po kontrole :slight_smile: Má to hlavičku, na ní dvě očička, dvě ručičky, dvě nožičky a to nejdůležitější - bije i srdíčko :slight_smile: A je tam jen jeden prcek :wink: Zatím vše v pořádku, uvidíme na další kontrole za 3 týdny, co bude :slight_smile:
11. lis 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@naxii A jak si ty dopadla, už si to dostala nebo stále ještě nic??
11. lis 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcellllka Tak co, byla si na tom vyšetření krve? :slight_smile:
11. lis 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Gratuluji :slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@liss_durman Děkuji :slight_smile: Jsem moc šťastná :slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi Ještě abys nebyla! Tak se těším, až budu prožívat to samé... Při prvním těhu jsem to tak nějak prosvištěla - škola, dojíždění, stěhování, obavy... Nic jsem z toho neměla, nejvíc ze všeho strach... Teď už se moc těším. A tobě moc přeju, aby sis to náležitě užívala s prckem v bříšku :slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi gratuluji a malinko závidím..., jinak na krvi jsem dneska nebyla objednali me na zitra.:/ chjo...,menzes nikde....,bolesti v pod brisku, vim jak sem mela cystu tak sem si zmackla a bolelo to a tet ne a kdyz to dlouho boli tak se mi chce curat...,sotva vyjdu a zas...,tak nevim cim to je...,jen tise doufam no musim vydrzet do zitrka...,co sem dneska rano jeste delala test tak byla kontrolka taka rozpita a druha nebyla asi spatne sem ho udelala:/ a nebo je to ovulka asi blbost kdyz sem to mela dostat, nevim vubec...,tet z toho mam totalni gulas....,
11. lis 2013 v 18:07  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcellllka Ahoj, tak jak si dnes dopadla?? Nebo budou výsledky až později?
12. lis 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anesi no tak negativni:(,tak se de dal do snazeni:/ misto toho sem si koupila kralicka zase..:D menzes nikde bolesti porad....,tak asik cysta ovulace tyden asi nemuze byt nebo jo?no uz to tak resit radsi nebudu:/:(
13. lis 2013 v 06:43  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcellllka To je zvláštní, žes to ještě nedostala a při tom nejsi :unamused: S tímhle teda zkušenost nemám, takže poradit nedokážu :frowning2: Je mi to moc líto, ale přeju ti, aby se co nejdřív zadařilo!!! :slight_smile:
13. lis 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesi dekuju snad, je to divne porad nic.:/, pockam si mesic a pak si zajdu na gyndu...,aspon sem si koupila dalsiho kralicka a tet ridicak tak na to nebudu mit cas myslet a treba se zadari ....,
14. lis 2013 v 07:35  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcellllka To si zajdi dřív, aby nebylo něco v nepořádku, je to fakt zvláštní.... Zavolej si tam, vysvětli o co jde a on už ti řekne, jestli máš dojít hned nebo ještě počkat. Nevím, toto bych nepodceňovala :unamused:
14. lis 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes jsem si delala test po prichodu z prace domu (ikdyz vim,ze lepsi je to rano) a mela jsem tam normalni carku a pak flek ruzovej flek zadna carka:( tak nevim co to muze byt asi nic co? :unamused:
15. lis 2013 v 17:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pročetla jsem tuto celou diskuzi, na duchy asi nemám oko, zahlédla jsem ho možná jen na jednom :o) moc to přeju agnesi, popravdě jsem nevěřila že se z toho čárka vyklube.o) no já počkám do menses, i když můj každoměsíční cyklus 28 dní byl posledně 24 dní... :o) všem zdar a místo testování milování...
19. lis 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vercik83 Ať se zadaří, budu držet palce :slight_smile:
21. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek