Může být po 5 dnech od ovulace už zahnízdění?

vladuska29
18. lis 2018

Ahoj holky vím že už tu takový dotaz určitě byl. Ale snažíme se miminko jsem 5dni po ovulaci. Dnes jsem byla na ráno na záchodě a měla jsem takovy nahnědlí výtok s troškou krve. Myslíte že 5dni po Ovulaci by to mohlo být už zahnizdeni? Nikdy jsem to neměla nebo spíš nepostrehla. 🤔

gruyerre
18. lis 2018

@vladuska29 Ahoj a ty víš na den jistě, kdy byla ovulace? Nemohla být trochu dřív, aspoň o den dva? 5.den mi přijde docela brzo...to se teprv dostalo do dělohy. Držím palce, ať je to ono a ať brzy zjistíš, že jsi těhotná 🙂

vladuska29
autor
18. lis 2018

@gruyerre určitě proběhla v úterý protože me hrozně bolelo v podbřišku. Právě mo to taky přijde brzo. Proto jsem z toho zmatená 🤔

hermij
19. lis 2018

@vladuska29 Mohlo jít o uhnízdění, ale TT bývá pozitivní nejdříve až 10 dní po ovulaci, takže nyní je na závěry brzy. Hodně zdaru 🙂

vladuska29
autor
19. lis 2018

@hermij dekuji. Jj to vím že na tt je ještě brzo😁

barulina
19. lis 2018

A nemohlas mit zppzdenou ovulaci? Ovulcni krvaceni

vladuska29
autor
20. lis 2018

@barulina nn to určitě ne

ocetnicek
20. lis 2018

Hnízdění nebo hormonální nerovnováha...

vladuska29
autor
24. lis 2018

Děkuji všem za reakce. Včera jsem dělala test z odpoledni moči a byl tam vidět hodně slabí stín i přítel ho vidět takže to asi opravdu bylo uhnizdění. Tak doufám že bude sílit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru