Může Gynprodyl ovlivnit pozitivitu těhu testu?

tolarovaiva
26. dub 2017

Dobry den chtela bych se zeptat zda muze Gynprodyl ovlivnit pozitivitu tehu testu? Jsem 11 den po ET a uz tri dny mam na testu //. Myslite si ze muzu doufat?

no_title
26. dub 2017

Gynprodyl je progesteron, ten hladinu HCG neovlivňuje. Jediný lék, který toto ovlivňuje je Pregnyl (na vyvolání ovulace), protože obsahuje právě HCG a nějakou dobu v těle zůstává.
Já myslím, že můžeme tiše gratulovat 🙂

sabulina94
26. dub 2017

Dobrý den chtěla bych se zeptat. Dnes mě bolel podbřišek . Začala jsem slabě krvácet udelala jsem si digitální test clear Blue kde se mi tehu potvrdilo 1-2 týdny . Bojím se toho zakrvaceni. Co to může znamenat . Děkuji za odpověď . Sabulina

no_title
26. dub 2017

@sabulina94 slabé zakrvácení může být nidace. Při uhnizďování miminka se naruší drobné cévy ve sliznici a pak můžeš trochu špinit. Jestli máš ale obavy, zajdi si na gyndu pro Utrogestan na udržení těhotenství a měj teď chvilku raději klidový režim. Pokud by ale krvácení bylo silnější nebo měla křeče, zajeď hned na gynekologickou pohotovost.

sabulina94
26. dub 2017

@no_title krvácení už ustalo bylo to slabe krvácení růžové barvy trvalo tak 10 min a teď už nic zítra skocim k lékaři . Ať mám jistotu

sarkaslovakova
6. kvě 2023

Dobrý den,chci se zeptat byla sem v dubnu na umělém oplodnění do toho beru gynprodyl a duphaston a po 17dnech jsem si udělala těh.test a vyšel negativní a už je to teď 22.den další test a taky nic měla sem dostat MŠ a ta taky nikde,tak já vlastně nevím na čem jsem.🙁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru