Může jít o těhotenství?

9. srp 2022

Dobrý den, s přítelem teď miminko neplánujeme, máme jedno a zatím stačí. Antikoncepci neberu, je mi přes 30. Chráníme se pouze kondomem. Jenže... V den ovulace jsme měli sex a kondom praskl. Jsem teď 7DPO, a jsem tam nervózní, že bych mohla být těhotná, že jsem si koupila krevní těhotenský test a vidím na něm ducha. Ano jsem nedočkavá, vím. Miminko opravdu nechci, ale samozřejmě si ho necháme 🙂 další test udělám až příští středu, to má dorazit MS. Jen mám prostě divný pocit. Vidíte něco?

nina004
9. srp 2022

Ja teda nevidím nič.

andulka007
9. srp 2022

Ducha nevidím... ale tak takovýhle test vidím poprvé .. můžu se zeptat kde se dá sehnat a jak funguje ??

autor
9. srp 2022

@andulka007 koupila jsem ho na netu na pilulce. Je k tomu i "píchátko" do prstu. Píchnete se, krev nanesete na test a 20 minut čekáte. Může se dělat už 8-9 dní po oplodnění. Tak jsem radši objednala ještě jeden. A počkám pár dní. Ducha jsem tam měla ještě před limitem právě. Blbě se to fotí. Ale jestli tam nic není, tím líp 🙂

nikol125
9. srp 2022

Nevidim vubec nic.. a 7dpo je stejne hrozne brzy

vikysek0987
9. srp 2022

Jak je psáno výše-je brzy na jakýkoliv test a tento je negativní.....

mionella
10. srp 2022

Taky jsem si delaa tenhle test před dvěma měsíci...ale mám pocit že se může dělat až 8DPO...

susmevem
10. srp 2022

Nevidím nic, ale testovala si zbytečně brzy, zkus za pár dní...

jana_001
10. srp 2022

nic tam není

autor
11. srp 2022

Děkuju za odpovědi, cítím se jinak, jak před MS, jednou 2x denně mám i bolesti jak před MS, jsem nafouklá, pořád prdím 🤣 a občas mě píchne v podbrišku, tak počkám až mi chlap přiveze balík a udělám ten krevní v sobotu a pak už jen počkám do MS, má přijít ve středu. Po porodu prvního dítěte je dost pravidelná. U prvního těhotenství jsem ani nevěděla, že jsem těhotná, dělala jsem v ti dobu řidičák, tak jsem na to ani neměla myšlenky. Dokonce jsem den před očekávanou MS hrála poker a dala si pár drinků. Ráno nepřišla MS tak jsem udělala test a byly tam hned 2 čárky 🤷‍♀️ a to jsme naplánovali, ale nijak se nechránili.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru