Může jít o uhnizďování?

monyscerna
30. říj 2017

Holky,chtěla bych se zeptat, mám 2 dny před MS,ale objevilo se mě něco co normálně nemám. MS mám pravidelnou, nebolestivou,někdy mě akorát pár dnů předtím pobolivaji prsa. Od včerejška mám hustý, bílý, kremovitý výtok, docela hodně,prsa mě bolí od včerejška a jsem taková bez nálady a hodně unavená. Může jít o uhnízďování nebo Pms? Nikdy jsem s tím nesetkala tak jsem trochu nervózní :/ Děkuji za odpovědi 🙂

moncach
14. únor 2018

@iv_ka12 ahojky no tak mě čeká nejdřív kontrola ovu přes ultrazvuk a injekce,pak inseminace a jestli ani to nepomůže tak IVF

moncach
14. únor 2018

@monyscerna já co jsem byla včera v IVF centru tak mi doktor řekl ať se úplně vykašlu na ovu testy že jsou k ničemu. Spolehlivě ti to řekne ultrazvuk

iv_ka12
14. únor 2018

@monyscerna tak na to zkuste skocitsi a treba jeste stihnete 🙂

iv_ka12
14. únor 2018

@moncach tak drzim moc pesti 🙂

monyscerna
autor
14. únor 2018

@moncach tak držím pěsti at vše dopadne dobře 🙂 Já to chtěla jen zkusit ten testík jestli mám nebo nemám,tak jsem sem rovnou dala fotku,ale asi podle testu a podle včerejších příznaku už asi proběhla :/ Já jsem si nikdy OVU test nedělala,protože to už tak nějak poznám kdy ji mám,ale chtěla jsem si být jistá tak jsem to riskla a udělala si to 🙂..

moncach
15. únor 2018

@monyscerna já si je párkrát udělala a vypadaly asi tak jak tvoje...no tak uvidíš za 14 dní jak to dopadlo 😊mě čeká za týden ultrazvuk tak snad bude probíhat ovu

monyscerna
autor
15. únor 2018

@moncach A měla jsi pak OVU nebo ne když vypadaly jako ty moje? Teď mě nic jiného nezbývá než čekat 🙂 Tak at to dopadne dobře a budeme doufat že proběhne 🙂

moncach
16. únor 2018

@monyscerna podle toho jak mě bolelo břicho a podle hlenu asi ano,ale mě to bylo asi k prdu s jedním neprůchodným vejcovodem. Tak uvidím jestli vůbec ovuluju přes UZ

monyscerna
autor
16. únor 2018

@moncach tak hodně štěstí,snad se tu jeden den sejdeme a obě ukážeme fotku s // a budeme se radovat 🙂

moncach
17. únor 2018

@monyscerna snad jo, držím nám oboum palce ať už se na nás konečně usměje štěstí 😊

jirikmaminka
14. kvě 2019

Holky chci se optat zda to tak nekdo nemel mam teda 6 dni do ms ale uz pres tyden mi je dost spatne casto me boli hlava picha u vajecniku coz jinak neznam a ted mi zacal bili hlen bt mam tak nejak furt uz pres tyden 37.4 .... test je prave asi zatim zbytecne delat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru