Může mít cysta vliv na cyklus?

vigier1204
27. čer 2017

Ahoj, potřebuji poradit. Již 16den meškám s MS. Mela zacit 11.6 (měla jsem PMS jak blazen, nafoukla, spatna plet, krece v brise, atd.) a jediny styk, z ktereho bych mohla otehotnet mohl probehnout pouze 9.6, takže těhotenství je málo pravděpodobné. Nehledě na to, že přítel je azoospermik. Nicméně mi vyšlo pár mikro duchů na testech, takže malá šance tam třeba je. Ale 2.6. mi byla vysáta cysta. Může to mít vliv na vynechání cyklu? Doktorka mi tvrdila, že spíš dostanu MS dřív kvůli tomu... Minulý týden ve středu jsem byla na vyvolávačce, a pořád nic... Na tehle MS jsem mela zacit stimulovat na IVF, tak mi to leze na nervy, ze se mi to takhle vsechno opozduje. Diky za rady, Bara

vigier1204
autor
27. čer 2017

Jo a pri kontrole minulou stredu mi jen doktorka rekla, ze nova cysta tam neni a ze mam zvetsenou sliznici...

kristynatita
27. čer 2017

to budete spis tehotna ;)

vigier1204
autor
27. čer 2017

@kristynatita No to bych rada slysela 🙂 Ale mam spis obavu, ze to nebude. Vcera mi jeste vysel negativni test. MS jsem po injekci mela dostat do 5dnu, kdyz neprijde - ve ctvrtek jdu na kontrolu.

kristynatita
27. čer 2017

tak se mohlo ujmout, ale zase odejit... drzim palce, bud ted, nebo priste <3

kristynatita
27. čer 2017

Jinak cysty rozhazuji cyklus. Ja mela jednu, vodnatou, a mela jsem to dobre naboreny.

vigier1204
autor
27. čer 2017

@kristynatita tak to bude nejspis tim. Uvidime, dekuji za radu...

rolniczka
27. čer 2017

Cysty mají vliv na těhotenství, sama jsem kvůli nim měla problémy zapadnout, ale povedlo se! Nakonec prakticky brání k uvolňování vajíčka a komplikují cely proces MS někdy teda bolestivý proces, ale cysty jsou různého charakteru já měla problémy při sexu jako bolest, slabou ale bolestivou nebo úplně vynechanou MS, neplodnost (ted už ne) zvýšeny růst ochlupení na nežádoucích místech hlavně,vyšší váha a pod... takže může vliv mít a nemusí vše je otázkou jaký původ cisty mají a jak je léčíme třeba

vigier1204
autor
28. čer 2017

@rolniczka Dekuji za odpoved. Ja vim, ze cysta muze mit vliv na silu a bolesti, atd. Ale na vynechani me nenapadlo. No ja mela tu cystu pred kvetnovou menstruaci, dr mi rekla at pockam, ze pravdepodobne odejde. Neodesla, tak mi ji injekci vysala, to bylo 2.6. No a pak nic / Dr mi rikala, ze menstruace prisla dirv. A neprisla. A vcera odpoledne mi vysel tenhle duch.

kristynatita
28. čer 2017

@vigier1204 ja cystu poznala tak, ze jsem to nedostala, byla priserne žravá na sladký, hrozně unavená, pleť špatná...

vigier1204
autor
28. čer 2017

@kristynatita jenze ja jsem byla minuly tyden na kontrole a zadna cysta tam nebyla, tak doufam, ze misto cysty je tam neco jineho 🙂

kristynatita
28. čer 2017

@vigier1204 no ja di to myslim taky ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru