Může to být nidace?

kaitinka
26. lis 2017

Zdravim vsechny, hlavne maminky. Potřebovala bych poradit. Dnes jsem 11 DPO, 2 dny do MS, ovu probehla 15.11. a ted jsem cca pred hodinkou zacala velice slabe spinit, poznala na jsem to na toal. papiru, kde jsem po utreni mela velice slabe ruzove neco.. Podbrisek me boli jakoby cely, ale vetsinou spis mirne na prave strane, tam me i docela casto slabe picha. Pritom mi MS chodi hned silnejsi bez predchoziho spineni. Mohlo by se jednat o nidacni krvaceni? Dekuji za rady, nazory a zkusenosti.

cinam
29. lis 2017

Urcite mohlo, ja mela slabe spineni 10 a 11 DPO a byla to nidace. Drzim palce. Dnes uz by mozna mohlo byt i neco na testu?

kacasa
29. lis 2017

@cinam bolelo t eu toho bricho? ..me uz 3. den poboliva a mam hruzu, aby se nerozjela MS, na UTZ vcera sliznice 10mm

cinam
29. lis 2017

@kacasa to si nevybavuji, takze si spis myslim, ze nebolelo. ale kazda jsme jina 🙂 co testy, sili? urcite to bude v poradku 👶

kacasa
29. lis 2017

@cinam rano jsem delalai 3 ruzne..ale jine..takze tezko rict..dnes udelam ten samy co vcera..pak si dam asi par dni pauzu, nez mi hrabne uplne..nebo kdyz rano vstanu, zkusim jit na krev

jancabr
29. lis 2017

Včera večer se mi stalo to samé, tak jsem zvědavá. Jen mě teda vůbec břicho nebolí, ani nejsem nafouknutá. Mám přibližně den až dva před MS, ale zatím s TT počkám do příštího týdne. Nebo nevim. Trochu se to ve mě pere.

kaitinka
autor
29. lis 2017

Holky dekuji za odpovedi, ale bohuzel se MS na druhy den rozjela.. 😢

jancabr
29. lis 2017

Taky se mi to nakonec teď večer rozjelo. Škoda. Tak si popřejeme hodně štěstí do dalšího měsíce

nadrinka
29. lis 2017

Já jsem na tom podobně. V grafu jsem ovulaci nasimulovala na datum iui, poctivé měření až po té 'pauze" dnes TT negativní, jsem zvědavá jak to dopadne...

kaitinka
autor
29. lis 2017

@jancabr ja prestavam uz verit tomu, ze se povede. Snazime se uz neco malinko pres dva roky a porad nic..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru