Může to být těhotenská křivka?

anicka1211
10. lis 2015

Holky co myslíte, může to být těhotenská křivka? Jsem po revizi dělohy po zamlklém těhu dva měsíce a myslela jsem, že nemám tento měsíc ovulaci. Tak jsme se tulili a těsně před vyvrcholením si manžel vždy nasadil ochranu. No a jeden den jsme se si to dali 2x za sebou, sundal, neumyl se a hned jsme se zas tulili a před vyvrcholením nasadil opět ochranu. Jenže jsem zjistila, že den po tom, co jsme to takhle dělali, jsem tu ovulaci mělaa teď mi křivka vyletěla nahoru na teploty, které normálně nemívám a měla jsem je, když jsem posledně otěhotněla a včera mi teplota prudce klesla, jak kdyby byl implantační pokles a dnes stoupla skoro o dvě desetiny zas nahoru. Sem z toho jelen.

witchir
18. lis 2015

Ahoj, někdy ty teploty pořádně potrápí... Pravděpodobnost tu je...jen podle křivky asi poznat nejde. Už jsem viděla spoustu grafů, kde byl "ipmlantační pokles" a těhu to nebylo. Určitě dej vědět jak jsi dopadla 🙂

anicka1211
autor
18. lis 2015

ahoj, no nedopadlo, dokonce jsem to dostala i o dva dny dřív, tak sama nevím. Toto byla má první křivka s implantačním poklesem,po které jsem to dostala. Říkám si, že to klidně mohlo být těhu a dřív než jsem to zjistila, tak jsem o to přišla. Ale hlavu si nad tím už nelámu. Mám to teď 5.den a jak to skončí, jedeme znova, jen tak se nevzdám 🙂

witchir
18. lis 2015

To je dobře, že to nějak neřešíš. Je to lepší 😉 . Z jedné křivky stejně málo vyčteš, až po třetí křivce začínáš své tělo znát 😉 Já jsem teď 3dpo a tak čekám jak to dopadlo 😀

anicka1211
autor
19. lis 2015

@witchir tak snad to dopadne podle tvých představ 🙂

witchir
19. lis 2015

@anicka1211 Děkuji ... Tobě přeji totéž 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru