• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může to být těhotenství? MS jen jeden den

11. července 2013 
Dobrý den máme takový menší problém. Přítelkyně měla poslední menstruaci od 29.května do 7.června . Všechno bylo v pořádku, poto mbylo pár vášnivých nocí, samozdřejmě s ochranou. Prášky nebere. A tedkon před týdnem měla jenom 1den náznak menstruace, ale nic víc. Měla velké bolesti břicha, ale ty odezněly. Prsa ani podbříšek jí už neboli. Dělala jsi 3těhotenské testy a všechny negativní. Na gynekologii je obědnáná na přístí týden. Ale tak chci zkusit nějakou radu od zkušenějších Je jí 17 let. Děkuji moc za radu. A omluv te mé chyby jsem chlap :D
10. črc 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejspíš těhotná nebude pokud testy jsou negativní, nejlepší bude odběr krve :wink: u doktora už by něco poznali ale nejspíš jen rozhozený cyklus :wink:
10. črc 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Souhlas, pokud nebyl nechráněný styk, neměla ani jak otěhotnět....fakt to asi bude mít jen rozhozené....
10. črc 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vypadá to nepravděpodobně. To by testy ukázaly. Jen může mít třeba cystu, nebo nějaký zánět. Doktor to pozná hned. Držím pěsti
11. črc 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhotna nejspíš nebude, spíš bych si to typla na cystu. Ale nejlepší je samozřejme co na to doktor.
11. črc 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezlobte se ale trošku mi tento dotaz přijde jak z Bravíčka :slight_smile:
11. črc 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tohle rozhodně nepsal chlap...
11. črc 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek