Může to být těhotenství nebo zánět močového měchýře?

lupinek22
28. čer 2021

Dobrý den, beru antikoncepci už 2 roky, s přítelem ještě nechceme miminko, ale zapomněla jsem si vzít prášek dele jak 12 hodin, vzala jsem si ho ,ale jsem měla strach, tak jsme spolu týden nic neměli, po týdnu jsme začali být zase aktivní (nikdy se, ale neudělá do mě, vždycky to hodí jinam) a 14.6 jsem dostal ms přesně tak jak vždycky, nepřišla mi nějak jiná, prostě normální tak jak vždycky, po skončení menstruace jsem ale cítila tlak v podbříšku, večer mi bolest vystřelovala do zad v oblasti beder, chodila jsem o trochu víc na wc, ale nic mě nepálilo ani neřezalo, když jsem delší dobu zadržovala moč, tak me to po vyloučení bolelo, myslíte že se muže jednat o těhotenství a nebo jen o nachlazeny močák ? Bolesti totiž po 3 dnech zmizeli když jsem udržovala nohy v teple.

leslieth
28. čer 2021

@lupinek22 řekla bych, že těhotenství to nebude.

izzylka
28. čer 2021

Bereš antinu a nedělá to do tebe...pravděpodobnost je nulová, že je to těhu, pokud krom toho jednoho prášku bereš pravidelně a tak jak máš 🤷🏻‍♀️

lupinek22
autor
28. čer 2021

@izzylka ano beru pravidelně a zapomněla jsem teď po 2 za 2 roky

izzylka
28. čer 2021

@lupinek22 tak bych byla v klidu. Pokud budeš mít dál potíže, zajdi k dr jestli to nejsou ledviny nebo močák. Ale může to být i psychické, jestli jsi myslela na to, že by to mohlo být těhu. Ale to to fakt nebude 👍🏻

alilali
28. čer 2021

Nejsi těhotná.

terezia10
28. čer 2021

Ne nejsi

nikjean
29. čer 2021

Zkus si dotaz přečíst nahlas - sama sobě, jak moc je to absurdní.

lupinek22
autor
29. čer 2021

@nikjean máte pravdu :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru