Může to být těhotenství nebo zdravotní problém?

ssmudlik
20. led 2014

Zdravím dámy, položila jsem tu předtím otázku a ta byla zřejmě špatně pochopená...Mám dotaz. V roce 2013 v srpnu se mi narodila dcerka, vše proběhlo bez problémů a i návštěva u doktora byla v pohodě. První menstruace přišla 5.10. trvala 5dní, další 5.11. stejná a pak 9.12. úplně stejná jako předchozí dvě...až tedy do letošního roku 9.1. kdy ta menstruace byla slabší a o dva dny delší, ale s tím rozdílem, že jsem čtyři dny lehce krvácela a tři dny měla hnědý výtok a táhlý průhledný lehce krvavý výtok... S přítelem jsme tedy bohužel 24.12. spolu spali bez ochrany a to byl zrovna plodný den, dělala jsem si těhotenský test a ukázala se slabá čárka test jsem dělala dvakrát a stejný výsledek, ale menstruace dorazila... A teď ten problém, menstruace tedy skončila úplně 15.1. večer, celý druhý den se nic nedělo a od 16tého mě pobolívá v místě kde je děloha, motá se mi hlava a je mi lehce na zvracení, včera ta bolest tedy přešla, tak jsem se ukidnila, ale dnes se opakuje, samozřejmě dorazím zítra k doktorovi, ale máte někdo s tímhle zkušenost? Je možné těhotenství nebo je to nějáká nemoc? Vím, že si řeknete, jak je možné, že nepoznám těhotenství, ale u dcerky mi nic nebylo jen vynechaná menstruace...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru