Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Může to být těhotenství nebo zdravotní problém?

ssmudlik
20. led 2014

Zdravím dámy, položila jsem tu předtím otázku a ta byla zřejmě špatně pochopená...Mám dotaz. V roce 2013 v srpnu se mi narodila dcerka, vše proběhlo bez problémů a i návštěva u doktora byla v pohodě. První menstruace přišla 5.10. trvala 5dní, další 5.11. stejná a pak 9.12. úplně stejná jako předchozí dvě...až tedy do letošního roku 9.1. kdy ta menstruace byla slabší a o dva dny delší, ale s tím rozdílem, že jsem čtyři dny lehce krvácela a tři dny měla hnědý výtok a táhlý průhledný lehce krvavý výtok... S přítelem jsme tedy bohužel 24.12. spolu spali bez ochrany a to byl zrovna plodný den, dělala jsem si těhotenský test a ukázala se slabá čárka test jsem dělala dvakrát a stejný výsledek, ale menstruace dorazila... A teď ten problém, menstruace tedy skončila úplně 15.1. večer, celý druhý den se nic nedělo a od 16tého mě pobolívá v místě kde je děloha, motá se mi hlava a je mi lehce na zvracení, včera ta bolest tedy přešla, tak jsem se ukidnila, ale dnes se opakuje, samozřejmě dorazím zítra k doktorovi, ale máte někdo s tímhle zkušenost? Je možné těhotenství nebo je to nějáká nemoc? Vím, že si řeknete, jak je možné, že nepoznám těhotenství, ale u dcerky mi nic nebylo jen vynechaná menstruace...

Sem začni psát odpověď...

Odešli