• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může vyjít druhý těhotenský test, když první nevyšel?

14. července 2014 
Tak jsem si dnes, tj. 11den po inseminaci dělala těhotenský test (od Mamatest) a bohužel těhotná nejsem, myslím, že tam nebyl ani náznak :frowning2:
Druhý test si budu dělat 15den (v pátek). Myslíte, že ten druhý test třeba může vyjít, i když první nevyšel? Četla jsem, že po inseminaci se rozhoduje 10den...takže vlastně ten první test už měl případně ukázat pravdu...
14. črc 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi měl ukázat ale kdo ví, určitě se i stává že // jsou až později, někdy dokonce o těhotenství už ví a testy byly negativní, zkus to za pár dní a uvidíš.
14. črc 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych tomu taky dala čas. Dokud nedorazí MS neztrácela bych naději :slight_smile: držím pěstičky.
14. črc 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chce to čas, je to prostě stále 50 na 50. A mimochodem, i když píší, že Mamatest je desítkový, pravděpodobně tam teď dávají s menší citlivostí 20. Sama jsem si všimla, že ty dřívější měly jinou barvu. Inseminace nebývá moc úspěšná, ale spousta párům pomohla, tak přeji ať jste jedni z nich :wink: :slight_smile:
14. črc 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela dobre viditelneho ducha 14 dni po IUI. Myslim si, ze 10 dni je brzy a klidne se carka jeste muze ukazat. Hodne stesti. A test doporucuji Dr. Max.
14. črc 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek