Může vyjít druhý těhotenský test, když první nevyšel?

lucy32
14. črc 2014

Tak jsem si dnes, tj. 11den po inseminaci dělala těhotenský test (od Mamatest) a bohužel těhotná nejsem, myslím, že tam nebyl ani náznak ☹
Druhý test si budu dělat 15den (v pátek). Myslíte, že ten druhý test třeba může vyjít, i když první nevyšel? Četla jsem, že po inseminaci se rozhoduje 10den...takže vlastně ten první test už měl případně ukázat pravdu...

lucifereeek
14. črc 2014

no asi měl ukázat ale kdo ví, určitě se i stává že // jsou až později, někdy dokonce o těhotenství už ví a testy byly negativní, zkus to za pár dní a uvidíš.

hudala
14. črc 2014

Já bych tomu taky dala čas. Dokud nedorazí MS neztrácela bych naději 🙂 držím pěstičky.

keeshka
14. črc 2014

Chce to čas, je to prostě stále 50 na 50. A mimochodem, i když píší, že Mamatest je desítkový, pravděpodobně tam teď dávají s menší citlivostí 20. Sama jsem si všimla, že ty dřívější měly jinou barvu. Inseminace nebývá moc úspěšná, ale spousta párům pomohla, tak přeji ať jste jedni z nich 😉 🙂

vlajka1
14. črc 2014

Ja mela dobre viditelneho ducha 14 dni po IUI. Myslim si, ze 10 dni je brzy a klidne se carka jeste muze ukazat. Hodne stesti. A test doporucuji Dr. Max.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru