• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může vyvolávací injekce ovlivnit hodnotu HCG?

24. února 2012 
Ahoj holky, nevíte někdo, jestli vyvolávací injekce může ovlivnit hodnotu HCG? Už druhý měsíc neberu prášky , první měsíc jsem měla cyklus 30 dní a teď druhý měsíc jsem to stále nedostala, již je to 35 den cyklu(poslední menstruace 21.12.2011) a dnešní hodnota HCG z krve je 34. Myslíte, že je to dobrá hodnota na těhotenství ? Nevydržím čekat až do pondělí na verdikt doktorky. Předem děkuji za odpovědi.
27. led 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží na tom, kdy byla ovulace.. víš to?
27. led 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa268 35 je na těhotenství hodně málo...ale na začátku klidně může být, (max cca 14DPO) cca kolem období vynechání menstruace, záleží kdy máš ovulaci
27. led 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bohužel právě přesně nevím, brala jsem to jen podle tabulek... pokud bych to měla brát podle poslední menstruace, tak bych dnes měla zpoždění 6 dní... Takže zatím se asi radovat nemusím co ? ... Jinak mám každý den bolení v podbřišku a už skoro 2 týdny v kuse teplotu 37,2 - 37,3.
27. led 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa268 já myslím, že pokud nemáš pravidelný cyklus, tak zachovej klid, může to být tak i tak :wink: dr. si tě nejspíš pozve na kontrolní odběr a pokud by to bylo trosperující těhotenství tak by hodnoty měly být mnohem vyšší... a co test? nezkusíš nejaký citlivější z ranní moči, hm? :slight_smile:
27. led 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa268 jak to celé dopadlo?
2. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti s vyvolavaci injekci. Je možne že by doktor nepoznal těhotenstvi na ultrazvuku a po této injekci kdy se čeká na menstruaci by žena mohla být těhotná? Děkuji, KATE
24. únor 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Menstruaci jsem nedostala 14 dnu tak mě dali vyvolavacku s tim že menstruace by měla přijít tak za týden. Ale v diskuzích jsem našla maminy které psali že i po prohlídce a po injekci čekali mimi:slight_smile:
Tak nevim jestli se spoléhat na doktory?
24. únor 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate1984 To se často nedá ultrazvukem takhle v začátku rozlišit, jestli je žena těhotná, nebo ne, u mě taky nebylo nic vidět, jen vysoká sliznice a něco maličko, to si ale dr. nebyl jistý, zda se jedná o trhlinku ve sliznici značící chystající se menses a nebo náznak gestačního váčku...poznat to fakt nebývá, jen z krve. Každopádně vyvolávačka případnému těhotenství neškodí, spíš podpoří...i mě ji dávali s tím, že když MS nedorazí (do týdne?), tak se to bude řešit dál, že to může být těhotenství.
24. únor 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek