Může z toho být pozitivní test?

leni88
11. pro 2019

Moc se tady nevyznám a nevím, kam můžu přidat svůj dotaz, tak zakládám nové vlákno. Myslíte si, že bych mohla být těhotná? Teď jsem zhruba kolem menstruace, nemám poslední dobou moc pravidelný cyklus, tak ani nevím, kdy mohla proběhnout ovulace.. Děkuji za všechny názory.

market177
11. pro 2019

Ano, carka je pekna, preju at vsechno dobre dopadne 🙂

barcachejn
11. pro 2019

No podle tohodle by jste tehotna ne ze mohla byt ale jste 🙂 preji at je z toho prosperujici a zdrave tehu 🙂)) 🍀

jjasmina
11. pro 2019

No jasně , že jste v tom 🙂

drakenn
11. pro 2019

Hezká čárka, gratuluji

denca033
11. pro 2019

Krásná dálnice 😉 gratuluji a ať je vše v pořádku 😉

leni88
autor
11. pro 2019

@leni88 Děkuji všem za názory, snad máte pravdu 🙂 Zkusím ještě ráno z ranní moči a případně se objednám k doktorovi..

hermia
12. pro 2019

@leni88 na objednavani k dr je brzo.. jeste tam nic neuvidi. vypocitejte si dle ms v jakem tydnu by jste mela byt (tehotenske kalkulacky na webu)
Ja za sebe doporucuju 8-9tt to uz pokud bude vse v poradku bije srdce. U prvniho jsem byla kolem 4,5,6tt byla jsem vystresovana ze to neroste, nebije srdce a stejne to dopadlo samovolnym potratem.. akorad jsem se ultrazvuky upinala vic na miminko.

jjasmina
12. pro 2019

@hermia Na mě by to bylo pozdě, myslím, že jsem chodila od 6tt, možná i pro vyloučení mimoděložního.

barcachejn
12. pro 2019

@hermia Souhlasim. Jsem tez po SP v 7tt a byla to pro nas akorat hrozna rana, na UZ jsem byla pomalu 2x tydne a nevedeli jsme vubec nic byl to zbytecny stres. Pri druhem jsem sla az v 7tt,rikala jsem ze kdyz se do toho 7tt udrzime a nic se nestane pujdu k dr po predchozi zkusenosti. Krasne tam tlouklo srdicko a miminko bylo v poradku. Dnes uz jsme ve 22tt a nemenila bych sve rozhodnuti. Stejne jsem byla cele 3 mesice ve stresu aby se mimco udrzelo.

leymea
12. pro 2019

@hermia u druheho jsem byla az v 9tt. Sice jsem byla uz hodne nedockava, ale pak bylo prijemne slyset, ze je vse v poradku 😊

leni88
autor
12. pro 2019

@hermia Děkuji za názor, u první dcery jsem byla také až v 8. týdnu, nemyslela jsem, že bych se objednala hned na zítra 🙂 Už jsem tam volala a domluvili jsme se na leden, nabízela mi příští týden, ale nechci se právě zbytečně stresovat tím, že nebude vidět akce..

chlebika
12. pro 2019

@leni88 KRásně viditelná 🙂 gratuluji 🙂🍀

krupka3
13. pro 2019

@leni88 gratuluji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru