• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být těhotná?

15. května 2009 
Ahojky, na KET březen skoro nikdo není,, tak budu ráda když si budem psát. Je jedno jestli jdeš na KEt, problém máš stejný, tak proč nepokecat. To téma snažilky je tam jich hodně, zapojila jsem se tam, ale neznám je všechny, tak jsem vyštrachala ket březen, tam se teprv seznamujem. Tak klidně pojď.
Jinak mám za sebou 1.ivf v Ostravě, pak jsem zmrzliny převezla do Olomouce do Fakultky a nyní se chystám na ket, který asi bude v neděli, jestli se teda nerozpadnou. Moc se bojím, mám jich 4, tak snad něco přežije.
My se snažíme již 13 let, penízky už došly, takže poslední možnost je ket, pak bohužel. :frowning2:
5. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ili,psat si urcite muzem.Ja jsem z Opavy,ale sest let ziji v Praze.CHodim tady k Apolinari a za 1.ivf,jsem neplatila ani korunu.Je to statni a ja tam jsem strasne moc spokojena.
Ty muzes jit na diskuzi KELISKY ,jsou tam holky co chodily do Ostravy a ted jsou v Olomouci nebo v Polance.Kolik jsi platila za ivf? Sestrenice byla v Ostrave na dvou ivf a dala za to 70 000kc.
5. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám neprůchodné oba vejcovody a chystáme se na IVF. Najdou se tu umělinky, které měly stejnou diagnózu a poví mi jak uspěly na 1. IVF? Dík.
14. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte aj ja mam nepriechodne vajecniky a mam za sebou 1IVF neuspesne ale v auguste chcem skusit druhe IVF :wink:
14. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja mam oba nepruchozi vejcovody a 1.IVF mam taky neuspesne.Muj problem byl v tom,ze mi nedozravaji vajicka.Behem 14dnu bych mela dostat MS a zacit znova stimulovat.Mam jine injekce,tak uvidime.
15. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu si pro radu.:slight_smile: Mam za sebou jedno mimodelozni teh a nasledne odstraneny pravy vejcovod. vcera jsem byla na kontrole, na utz byl videt levy vejcovod, doktor rikal, ze normalne, pokud je vejcovod zdravy, nemel by byt videt. jenze on videt byl, proto se Dr domniva, ze s nim neni neco v poradku. zatim mam prijit za mesic a uvidi se. Chci se zeptat co utz u vas je videt vejcovod ci neni? a opravdu znamena, ze zdravy videt neni? jsem z toho zmatena. nechapu, proc by zdravy nemel byt videt.
15. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte este by som sa chcela spytat ci je aj uspesnost pri takejto diagnoze otehotnit?myslim po IVF :wink:
15. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek