Můžu být těhotná?

greengirl
2. dub 2016

Ahoj, mám dotaz. Je mi 27, děti zatím nemám. 22.3. jsem byla u nové gynekoložky, pár ní předtím, než jsem měla dostat ms a několik dní po dobrání poslední tbl. HAK Marvelon. V rámci vstupního vyšetření mi dělala UZ a říkala, že se ms spustí každým dnem. Napsala mi novou HAK, protože Marvelon mi nevyhovoval, a řekla mi, že ji mám začít brát první den ms, až se dostaví. Dnes je to 15 dní po dobrání staré HAK, normálně to dostanu tak 2.-3. den a teď pořád nic. Dělala jsem si test minulý čtvrtek, byl negativní. Další v pondělí, taky neg. Už asi týden na sobě pozoruju nevolnosti, ale ne ranní, přichází to odpoledne. Pocity na zvracení mám denně, ale taky odpoledne. Taky jsem s dr. řešila bolest v prsou, dala mi žádanku na UZ, ale termín mám až v květnu. Pozoruju na sobě chutě, ty nevolnosti, píchání v podbřišku a po jídle mě příšerně pálí žáha. Myslíte, že jsem mohla takhle jednoduše otěhotnět, když jsem do té doby brala HAK 9 let bez přestávky? Styk jsem během pauzy po dobrání poslední tbl. Marvelonu měla, tj. v době, kdy jsem čekala, až se dostaví ms. Děkuju.

lucie0511
2. dub 2016

Ahoj,
nejsem sice odborník,ale jsem mamina dvou dcer-myslím si,že by jsi se neměla strachovat.Ty nevolnosti,pálení žáhy,bolesti v prsou apod. jsou sice v těhotenství normální,ale nedostaví se okamžitě!Pokud jsem tě dobře pochopila,kdyby jsi byla těhotná,tak max. 14dní...to mi věř,že za takovou krátkou dobu žádná ani neví,že je těhotná,natož aby měla tolik "příznaků" najednou...Pokud si nejsi jistá a obáváš se těhotenství,zajdi si k doktorovi-ten ti nabere krev a hned budeš vědět ... 😉

greengirl
autor
3. dub 2016

Děkuju za odpověď. Děsí mě, že jsem dodnes nedostala ms...

kamilka90
3. dub 2016

Zdravím děvčata 🙂 chtěla bych se poradit.. mám 4 dny zpoždění, což se mi nikdy nestalo, místo toho mám takový bílý výtok.. vždycky jdu na wc, že to přišlo, místo toho bílo… ráda bych si dělala naděje, ale nestalo se vám, že to můžou být třeba hormony nebo něco jiného?

mami29
3. dub 2016

@kamilka90 Odpověď ti dá jen těhu test nebo dr.

macina1712
3. dub 2016

@kamilka90 ahoj mam to stejne jen mam zpozdeni uz 6den a test mam stale negativni zitra jsem objednana na gyndu

kamilka90
3. dub 2016

@macina1712 Jéé tak dej pak vědět jak jsi dopadla..já možná zítra testnu 🙂

macina1712
3. dub 2016

@kamilka90 jojo napisi volala jsem v patek mudr.a rikala ze by mi to vychazelo na 5tyden a ze to nekdy na testu jeste nejde videt

lucie0511
3. dub 2016

@kamilka90 mě se tohle občas stávalo taky....a vždy se z toho vyklubal zánět...ale uvidíte,až co vám řekne doktor.

kamilka90
3. dub 2016

Tak mě chytli bolesti v podbřišku, jela jsem na gyndu a mám HCG 1718 🙂 ale bohužel nic doktor neviděl, tak nemůže vyloučit ani mimoděložní, které jsem měla už jednou před rokem.. ale myslím, že HCG je na 4+4tt vysoké, že by to nemuselo být mimoděložní...co myslíte?

misula29
4. dub 2016

@kamilka90 ono se to hcg neliší při mimoděložním

lucie0511
4. dub 2016

@kamilka90 oni si ty miminka dávají někdy pěkně na čas...když jsem byla poprvé těhotná,tak už mě doktorka poslala do nemocnice,že je to na 100% mimoděložní,taky nic na UZ neviděla.Šla jsem na všechna vyšetření,že mi za 2 dny udělají laparoskopicky zákrok a ejhle....paní doktorka Stará z porodnice v Novém Městě na Moravě ( čímž jí mooooc děkuju ) to oné ráno viděla,jak jsem s nervama na dně a vzala mě ještě jednou na UZ a dnes mám skoro 9.letou holčičku 😉 vše dopadlo dobře! uvidíte,dejte miminku čas...přeji,aby vám vše dobře dopadlo,jako tehdy mě!!!

xyrina
4. dub 2016

@lucie0511 Ahoj, mě se stalo to samé. Týden mě drželi v nemocnici, než se těhotenství potvrdilo jako normální a ne mimodelozni. 🙂 teď mám moje 'mimodelozni' těhotenství 16 let 🙂

macina1712
4. dub 2016

@kamilka90 ahoj tak dnrs jsem byla na gynde a doktor nic nevidel,podle vysetreni rikal ze si mysli ze tohotna nejsem,ale vzal mi krev na Hcg a mam si volat zitra.tak jsem zvedava

kamilka90
5. dub 2016

Ahojda, tak jsem byla včera znovu u Dr. a přece jenom něco v děloze zahlédl, ale je to nějaké šišaté prý, že váček je kulatý…jdu v pondělí, měl by vidět víc, něco ale i viděl na levém vaječníku, takže stále nemůže vyloučit mimoděložní, ale může to být cysta nebo se tam tvoří nové vajíčko.. takže budu vědět až v pondělí...se zblázním asi :D

macina1712
5. dub 2016

@kamilka90 to jsou nervy,co?tak dej pak vedet jak jsi dopadla ja mam volat dnes kolem 12,ale uz se radeji ani netesim zbytecne :(

kamilka90
5. dub 2016

To teda.. ale snažím se být pořád pozitivně naladěná 🙂 ty máš testy stále negativní? každá ženská to má jinak..můžeš mít hcg nízké takle na úplném začátku... hned napiš 🙂

macina1712
5. dub 2016

@kamilka90 tak u mr nic ani z krve,tak mam injekci na vyvolani ms a budem pokracovat dal

dagmarj
5. dub 2016

Možná to už máš vynechany z té dlouhé doby co to do sebe cpeš. Nebo je pro tebe moc silná. Možná máš jen nějakou ,,poruchu,,... Možná budeš muset na vyvolání a nebo taky přijde sama. Neměla jsi nejakej stres ted? Nebyla jsi nemocná? Těhotná určitě nebudes a být tebou tak ty prášky už neberu. Ale je to na tobě.

barbarosi94
6. dub 2016

Holky, jdu se zapojit do diskuze, mam 7 dni zpozdeni menstruace.. O miminko se snazime, sex byl behem ovulace ... Test neg. Jen bolest podbrisku, malatnost a bolest v oblasti beder 😞 muj gyn. Je v ordinaci v pondeli , ale co si o tom myslite ?

pekkaa
6. dub 2016

@barbarosi94 a ovulace vis kdy byla dle ceho?
Pokud je 7 dni zpozdeni, tak to uz by asi kazdy test neco ukazal.. Jedine pokud by se ti opozdila ovulace.. Proto se ptam dle ceho vis, ze byl sex behem ovulace

barbarosi94
7. dub 2016

@pekkaa vetsinou jsem ji citila a zacala psat ,vychazela posledni men.1-5.brezna a ov 15 brezna 😏 spali jsme spolu i potom do ,, dalsi,, menstruace.... Ale neprisla a tp ji mam presnou
😏 takze si hned v pondeli zajdu k doktorovi, jestli tam neni nejaky zdrav.problem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru