Mužů být těhotná?

llis
7. zář 2018

Ahoj ,chtěla jsem se zeptat jestli je možný ,ze bych byla těhotná. Mám 4 den zpozďenou menstruaci. Až dnes mě začalo trochu pobolívat podbříško, ale bolení prsou nic takového nemám. Dnes jsem si dělala ráno test a vyšel negativní. Nevím jestli je na testování brzy a nebo jestli mám počkat. Děkuji za každý komentář který by mě někam nasměroval.

miba10
7. zář 2018

Pokud máš zpoždění tak tam relativní šance, že bys byla těhotná, je. Ale zase negativní test.... Zkusila bych jinou značku testu. Některé testy ukáží třeba až po limitu. Zkus jiný test a kdyztak si zavolej dr

jaja01k
7. zář 2018

4 dny po vynechání už test většinou těhotenství ukáže, ale taky nemusí. Takže těhotná být můžeš, ale pro zpoždění menstruace existuje i plno jiných důvodů. Počkala bych pár dní a zkusila znovu test. Když bude stále negativní a menstruace nepřijde, objednala bych se k lékaři.

zuzan88
7. zář 2018

Na doktora je brzo. Počkej ještě pár dní a zkus testnout znovu, pokud i pak bude negativní, zavolej si na gyndu, ať na tebe mrknou kde je problém 😉

llis
autor
7. zář 2018

A máte náký typy jaký test je spolehlivý ??

kass86
7. zář 2018

@llis Ahoj,
kup si digitální Clear Blue. Jinak se mi osvědčily obyč proužky Moje Lékárna. Mají přímo pro sebe vyrobené těhotenské testy.
Nedoporučuji "pera" z Dr. Max. Házejí falešné pozitivní duchy.

llis
autor
7. zář 2018

@kass86 děkuji za radu. Zajdu koupit a zítra ráno zkusím test ,pokud se nedostavi menstruace

miba10
7. zář 2018

Z Benu lékárny je taky dobrý

misula29
7. zář 2018

Pokud seš těhotná tak ti to ukáže jakejkoliv test po několika denním meškání a podle mě zbytečný kupovat test za 200,- .

tammy22720
7. zář 2018

Ahoj holky chtěla bych se zeptat, mám 2 dny opožděnou menstruaci, hodně citlivá prsa a nějakých 5 dní mě ukrutně pálí žáha. PS: před nějakým cca měsícem jsem vysadila antikoncepci. Je možné že jsem těhotná? Děkuji za odpověď

goodzana
10. zář 2018

Ahoj mám pravidelnou menstruaci 28-29 dní a teď je 35 den a menstruace nedorazila těhotensky test negativní a občas jenom trochu spinim nevíte jestli můžu být těhotná?

lachtanice86
10. zář 2018

@goodzana jak to máme vědět? Pokud byl sex možnost je vždy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru