Můžu být těhotná, i když mám tělísko?

nikola_p3699
11. kvě 2022

Ahoj🙋🏽‍♀️
Mám takovej jeden menší dotaz zda nemá někdo náhodou stejnou zkušenost jako já.
Už mám dcerku která se narodila 5.9.2018, s přítelem jsme žádné druhé dítě naplánovaly. Ale jednou mi vynechala MS a hned jsem měla příznak těhotenství jako jsem měla u dcery. Nafoukla a extrémně citlivá prsa. 12.10.2020 jsem si udělala tehotensky test, který byl pozitivní 2-3+. Volala jsem svoji dr ze mi vyšel tehotensky test, domluvili jsme se na kontrole. Udělala mi ultrazvu, tam nic neviděla tak mi brala krev. Odpoledne jsem volala skrz výsledky s tím že hormon v krvy byl tak ať se stavím za týden na kontrolu. Za týden přesně v den kontroly jsem začala rano silně krvácet. Doktorka následně odebrala zase krev ale s tím že výsledky vyšli negativní, tak ze se jednalo o samovolny potrat. Po dlouhém uvažování jsem nakonec rozhodla a byla si nechat dát 25.03.2021 Levorest. Samotné zavádění mě bolelo jak čert. Následná MS pravidelně každý měsíc bez toho aniž by mi přišla slabší. Byla každý měsíc stále stejná jako před zavedením tělíska. Je skoro druhý týden května a já jsem měsíc a čtvrt bez menstruace. A já si začínám dělat obavy i když asi nemusím...snad. žádný tehotensky příznak nemám, minulý týden jsem si dělala tehu test - negativní. Žádný příznak ze by se menstruace měla dostavit nemám, ale zároveň nepociťují žádné bolesti co se týče podbřišku, nevolnosti atd. Je možný že vynechani MS ma vliv tělísko i když jsem to rok v kuse měla pravidelně. A z ničeho nic jsem to naposledy měla v březnu. Nevím zda kupovat další tehu test protože těhotná si nepřijdu, a nebo čekat do konce května a nebo jistota je jistota a navštívit rovnou dr. Budu strašně ráda o sdílení vašich zkušeností a o tom co si myslíte. Těhotenství? Nebo?
Mám zavedené tělísko už přes rok. Datum zavedení 25.03.2021

veraakubik
11. kvě 2022

Uz tady jedna diskuse na toto tema bezi-pani mela tělíska-Mirenu myslim a je pres nej tehotna..Jako mozne je asi vsechno…

leniczka23
11. kvě 2022

Přes tělísko je těhotenství docela časté.

guliii
11. kvě 2022

Žádná antikoncepce není 100% občas se to stává.

almara2
11. kvě 2022

U Levosertu je nemenstruovat běžné.

eloana
11. kvě 2022

@nikola_p3699 tehotna byt muzes a nemusis- jedine vyzkouset test - mamatest v lekarne stoji kolem 39 korun. Pokud mas pochybnosti, tak si ho kup

nikola_p3699
autor
11. kvě 2022

@almara2 je běžné ze by jsem ale menstruaci měla pravidelně každý měsíc a z ničeho nic přestanu menstruovat z jednoho měsíce na druhý. Když jsem to během roku měla stále stejně a pravidelně. Co jsem četla různé diskuze tak většinou MS postupem slábne, zkracuje se a postupem času přestane. Ale mě to přestalo hned.

andelicka
11. kvě 2022

@nikola_p3699 Já mám taky Levosert už rok a půl a vůbec nemám menstruaci. Divím se, že ti to doktor neřekl, že menstruace s hormonálním tělískem může úplně vymizet. Proto je to HORMONÁLNÍ tělísko. Jsem mimochodem s Levosertem moc spokojená. Už jsem slyšela i tady i okolo mě, že s tou dražší Mirenou hodně žen otěhotnělo. A s tou nehormonální danou, mám taky zkušenost, se stříbrným tělískem, měla jsem ho rok a každou menstruaci jsem šíleně krvácela, tak šlo po roce ven. A otěhotněla přes to nehormonální mimoděložně i moje kolegyně v práci. Takže otěhotnět se rozhodně dá, ale díky Levosert menstruace vymizí😉

almara2
12. kvě 2022

@nikola_p3699 viz co píše Andelicka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru