Můžu být těhotná i přes negativní test?

vercavymeve
28. bře 2014

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat 🙂 snažíme se s přítelem o mimčo už 7.měsíc, ms mívám celkem pravidelnou 31-32 dní 🙂 v pondělí jsem to měla dostat ale ms nikde, tak jsem ve středu zkusila test a byl negativní, to jsem měla 2.den zpoždění, dnes mám zpoždění už 4.den a ms pořád nikde 🙂 už od pondělka mám strašně citlivé bradavky (to před ms nikdy nemívám) a takový bílý krémovitý výtok a v podbřišku mě bolí jako bych to měla každou chvíli dostat (už tak 4 dny :D) a více na pravé straně, myslíte že když zkusím test zase zítra ráno, což už budu mít 5.den zpoždění, že by tam mohlo už být něco vidět? Ve středu jsem taky byla na gyndě a tam mi doktor řekl že na ultrazvuku není nic vidět, jen mám vyšší sliznici, ale že kdybych byla těhotná tak bych byla ten den 4+5 a že by tam stejně nešlo nic vidět i tak, taky mi vzal krev a na výsledky si mám přijít v úterý 🙂 jenže se mi nechce čekat až do úterý :D teplotu neměřím už tak 2 měsíce, ale vím jak bych ji měla mít (před ovu jsem vždycky měla 36,3-36,4 a po ovu až do ms 36,5-36,9 (vždy se mi držela 36,7-36,9) a den před ms mi začala klesat na 36,6 a v den ms už jsem ji měla zase 36,3) no a když jsem dneska zkusila změřit v dobu jak jsem vždycky měřila tak jsem měla 36,8 🙂 co myslíte je možné že ještě můžu být těhu nebo jde jen o zpoždění? 🙂 moc díky 🙂

tarra27
28. bře 2014

@vercavymeve to ti nikdo neodpoví.....musíš vydržet...ale neboj, co má být bude, ale neupínala bych se na těhu i když si to moc přeješ....snaž se nechat věcem volný průběh.....ps jestli ti dnes nabrali krev, odpolko ji v laboratoři budou vědět, zkus zavolat tam.....teřba ti výsledek řeknou, když nahlísíš lékaře a svoje iniciály, i když po tel se to nesmí....nebo zajdi do laborky osobně....

ale jak jsme psala, stejně to neuspěcháš....

a jestli ti můžu poradit a nemyslím to zle, vůbec se nesleduj, nějaká bazální teplota, citlivé bradavky atd....vykašli se na sledování...pokud se na mimi hodně upneš, rozhodíš se psychicky a pak to teprve nepujde....

nech všemu volný průběh, žádný sex že je ovulace a plodné dny....vše nechej v klidu, at se stane vše jak má a mimi přijde v pravý čas....a uvidíš, že přijde .-) drž se a hodně štěstí.....

vercavymeve
autor
28. bře 2014

Právě že už to vůbec nesleduji 🙂 jen dneska jsem to zkusila 🙂 teplotu už neměřím asi 2 možná 3 měsíce a ani ty ovulační testy jsem nedělala 🙂 no nic, asi budu muset fakt počkat do úterý nebo zkusit test třeba v sobotu nebo neděli 🙂 A moc děkuju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru