Mužu být těhotná ihned po vysazení HA?

veronikapigi
23. črc 2013

Ahojky holky prosím vás HA jsem si naposledny vzala 3,7 a jako vždycky za 5 dní dostala MS takže 8mého a hned jak skončila po 3 dnech jsem měla s přítelem nechranený přerušovaný styk(HA už jsem si nebrala vysadila jsem ji) a od te doby me už snad druhý týden dost bolí a píchá v podbřišku dva dny jsem krvavě špinila a ted opet po pár dnech trochu špinim.Myslíte,že by to mohl být příznat tehu? test jsem si dělala včera a byl negativní,ale to bylo asik ještě brzy.Děkuju,jelikož jsem Ha brala 5 let je to pro mě nové =)

kronecka007
10. říj 2013

@smiley8
@elisset Holky jak kdybych se viděla ve vašich odpovědích 🙂 Snažíme se o první a také jsem si říkala, že tomu necháme volný průběh. Je fakt, že nic neměřím a nepočítám, ovulaci fakt nepoznám, protože jsem brala 10 let HA a tu jsem minulý měsíc vysadila. Za týden by měla přijít MS a já jsem si včera dělala test. Jsem naprosto pitomá, ale nešlo se tomu ubránit 😀 Pořád něco čtu, pozoruju se...Takhle jsem to taky přesně nechtěla, jen kamarádka otěhotněla hned napoprvé tak si prostě říkám, proč by se to nemohlo povést nám. Přitom vím, že to není žádná tragédie a vždy jsem počítala s tím, že to bude nějakou chvíli trvat. Teď ale mám pocit, že nemyslím na nic jiného! Doufám, že se to po prvním měsíci srovná 🙂

smiley8
10. říj 2013

@kronecka007 No co dodat, myslím si, že to takto má 99% holek, který se snaží a ví o tom, že se snaží 🙂. Nevěřím tomu, že se někdo vydrží vůbec nepozorovat. Možná jen ta, která si to až tak nepřeje. Také jsem si říkala, že to nebudeme hrotit, že nebudu dělat testy, nebudu se pozorovat a že to prostě přijde, až to bude mít přijít..a ejhle, vše je naopak, asi ta touha je silnější. A pozoruješ na sobě něco? Pokud to nevyjde první měsíc, tak jak psala @elisset myslím, že tě to pak přejde, já v to teda pevně doufám :D...

kronecka007
10. říj 2013

@smiley8 No pár dní mě právě taky bolely prsa a bradavky a píchalo v břiše. Myslím, že to možná mohla být ovulace, ale těžko říct. Jinak unavená jsem, ale to jsem byla vždycky když přijdu z práce 😀 Takže asi žádný jiný příznaky ne no...Já hlavně doufám, že když se to nepodaří napoprvé, že hlavně dostanu v pohodě MS a že nebudu mít nějaký problémy. Protože bez HA jsem ji ještě neměla, to by mělo být teď poprvé po dlooouhé době. No tak ať se nám všem brzy zadaří 🙂 A jak dlouho se snažíte vy?

smiley8
10. říj 2013

@kronecka007 Přesně tak to mám i já, píchání v břiše a citlivý bradavky, teď mi ještě přijde, že mám takovou divnou pachuť v puse a pořád na něco chuť až neobvyklou (ale to může být též vsugerované, tak nevím). No my se snažíme první měsíc. MS skončila 27.9.2013 a od té doby na tom pracujeme. Je to i můj první měsíc bez HA. Také doufám, že se nám všem brzy zadaří a budeme moci diskutovat o příjemnějších problémech spojených s těhotenstvím :D

kronecka007
10. říj 2013

@smiley8 Tak to jsme na tom úplně stejně 🙂 Jen jsem teda trošku napřed, protože MS skončila 18. 9. No také doufám, že budeme brzy diskutovat o těhotenství jako takovém 🙂

smiley8
10. říj 2013

@kronecka007 Na nic jiného se momentálně netěším 🙂.Noo tak jsi napřed o hezkých 9 dní 😀 . V mém případě je asi ještě brzy na testík, že 😖 ?

kronecka007
10. říj 2013

No radši ho nezkoušej, jak jsem psala, včera jsem to prostě nevydržela a udělala a akorát jsem si pak nadávala. Teď prostě počkám až třeba 2 dny po očekávané MS. Takže jak myslíš, ale zkus vydržet 😉

elisset
10. říj 2013

@smiley8 @kronecka007 to jsem ráda, že se přidala další, která je na tom podobně jako my 🙂, vidím, že jsme vysadily všechny ve stejnou dobu, tak jsem zvědavá, kdy se nám zadaří .. jinak @smiley8 ta divná pachuť v puse, to jsem četla, že mívají těhotné, prej je to taková příchuť kovu nebo co 🙂

jinak jsem dneska byla na preventivce na gyndě a sestřička mi říká, jestli chci recept a já říkám, že už ne, že jsem vysadila a ona jestli chci být těhotná a já, že bych chtěla, tak mi řekla, že s největší pravděpodobností se to brzy povede 🙂, to mě tak potěšilo 🙂

@kronecka007 já jsem byla ráda, že jsem taky měsíčky dostala a nebylo to tak hrozné jak jsem čekala, sice o týden dřív, ale nebolelo to tak moc jak jsem se bála, já brala antikoncepci 14 let skoro, s půlroční pauzou a tenkrát jsem měla šílené stavy při měsíčkách ...

kronecka007
10. říj 2013

@elisset No tak super 🙂 Tak jsem zvědavá, která z nás první uvidí dvě čárky 🙂 To je hezký, že ti sestřička řekla, že se to s největší pravděpodobností brzy povede 🙂To mně teda nic takového neřekli, jen mám přijít v listopadu na preventivní kontrolu tak mi doktor říkal, že třeba už přijdu těhotná 🙂

@elisset
@smiley8 A kolik vám je let?

smiley8
10. říj 2013

@elisset To je super, co ti řekla sestřička, taková pozitivní zpráva vždy potěší. Určitě to tak bude 😉 . Já se zase ptala na mého doktora na to, jestli mám dělat nějakou pauzu mezi ukončením HA a snažením se o mimčo a on mi řek, že z toho si vůbec nemám dělat hlavu, že je to nesmysl a že do toho normálně máme začít bušit a pak si mám přijít pro kartičku 😀 . Je to fakt vtipálek :D .
@kronecka007 Mně je 26 a tobě?

PS: Holky, také jsem ráda, že už jsme tu tři, alespoň s někým můžu sdílet moje pocity, taky o našem snažení ví pouze manžel a s kámoškama atd. to fakt rozebírat zatím nechci 🙂. Napadlo mě, že bychom si pak třeba mohli založit nějakou soukromou diskuzi, hm? Zatím ale nevím, jak na to 🙂

kronecka007
10. říj 2013

@smiley8 No to bychom mohly 🙂 Abychom tady nezahlcovaly veřejné 🙂 Mně bude 26 v prosinci, takže jsme na tom dost podobně 😀 Jinak na to snažení po vysazení HA jsem se ani neptala, protože jsem četla hodně, že po vysazení bývá velká úspěšnost. Tak doufám, že nebudeme výjimkou 🙂 U nás to ví jen moje nejlepší kamarádka a její přítel, ti právě čekají miminko a podařilo se jim hned napoprvé. Jinak nikomu jsme taky neříkali. Ale tak před 3 týdny jsme měli svatbu, tak asi okolí očekává, že se budeme snažit...

elisset
10. říj 2013

@smiley8 @kronecka007 já bych byla ráda za nějakou soukromou diskuzi, třeba na to přijdu jak se to dělá a jak bychom to nazvaly? Jinak mně je už pomalu 29 🙂. Vy jste obě tak krátce vdané, to je fajn, my už jsme manželé 3 roky.

@smiley tak to ten tvůj doktor je fakt vtipálek 😀

smiley8
10. říj 2013

@elisset Soukromá diskuze už je vytvořena 😀 . Kronecka007 ji založila a já na ni haluzově narazila, když jsem chtěla kouknout na to, jak ji založit :D. Když najedeš na soukromé diskuze, tak se ti tam hned ukáže :D

elisset
10. říj 2013

@smiley8 a já ji zrovna taky tvořím 😀 , ok zruším to a přesunu se teda tam 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru