• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být těhotná? Máme nechráněný přerušovaný styk

6. listopadu 2016 
Tys sexovala behem menzes?
1. bře ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
2. bře v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježíš , to bych nemohla, ale proti gustu... :slight_smile:
2. bře v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
To že máte přerušovaný styk neznamená že nemůžete otěhotnět. Myslím, že je to velmi pravděpodobné.
2. bře v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mijata velmi pravdepodobne to nie je, určitá pravdepodobnosť môže byť, ale veľká nemusí. Zaleží na tom, ako moc sa dodržujú pravidlá. My s manželom sme inu ochranu nepoužívali dva roky a plánovane som otehotnela na prvý pokus.
2. bře v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikiinka no hodně holek otěhotnělo behem menzes není to nic neobvyklého, ale chlap se do nich udělal. jestli ten tvůj do tebe nee, tak by to mělo být ok. většinou je totiž ovulace někde uprostřed cyklu, tj asi 14 den po Menzes. jinak tehotenský test můžeš udělat nejdřív asi 15-tý den po pravděpodobném oplodnění :slight_smile:
2. bře v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Opravdu mně udivují takové dotazy,občas si říkám kolik vám může být let.Když nerozumíte tomu,jaké sou rizika tak nesexujte.Zajděte si k doktorce a ta vám řekne jestli ste nebo nejste těhotné,asi těžko někdo určí vaší graviditu přez počítač.Pokud se může stát že žena otěhotní i při braní antikoncepce tak je logické že vždy je tam malé riziko otěhotnění.Takové dotazy sou jako bych se zeptala "přítel si to dělal sám vedle v pokoji,mohu otěhotnět?" prostě stupidní.
3. bře v 15:00  •  čeká miminko, termín má v březnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkaju Tak já ti nebudu dávat zbytečně soky. Kazda to máme sice jinak ale podle mne je to možné ale spise Ne. Pokud mas rozhozene cykly tak jako já tak spise bude problém otěhotnět, já se s tím ted lecim. A my se nechranili nikdy a to jsme spolu par let. Nikdy jsem nebrala léky. MS si dělala co chtěla třeba nepřišla pres tři měsíce. Presto se nic nestalo. Můj lékař mi řekl ze ženy s nepravidelným cyklem maji mnohem větší problém, ano trefit se můžou, ale je to náročnější. Bud v klidu a nestresuj se, zda se mi ze vlivem dnešní doby bude postupně spise boj o každou kapku.
10. bře v 07:05  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj mám takový problém cca před týdnem jsem spala s Přítelem ten se sice neudělal do mě ale na mě docela se obávám ze to mohlo steci. .dovnitř mohu takhle otěhotnět ?:slight_smile:
Protože teď mi vynechala menstruace
14. dub v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, je možné že jsem těhotná? Je ní teprve 15 let.. S přítelem jsme měli přerušovaný nechráněný styk.. asi před dvěma týdny poprvé a pak jen asi dvakrát... už 5 den mám opožděnou MS a TT jsem si dělala třetí den zpoždění a vyšel jen negativní... cyklus mívám asi 34 dní a většinou i opožděnou MS... občas mě bolí v podbřišku a trošku prsa... ale to mám pokaždé před MS.. prosím rychle o radu.. Děkuju
6. lis v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@paji24na udelej si zitra znovu test, pokud bys byla tehotna, uz by to melo byt videt. Udelej si ho z prvni ranni moci, tam je hormonu nejvic.
6. lis v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ckocko delala sem si test ráno z druhé moci a vyšel negativní..
6. lis v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek