Můžu být těhotná? Máme nechráněný přerušovaný styk

andrejkaju
11. bře 2013

Ahojky.... 🙂 Před necelým týdnem jsem měla svůj první pohlavní styk......a byl nechráněný....přítel se sice neudělal do mě, ale mám strach jestli můžu být těhotná....Moje menstruace je velmi nepravidelná.....Menstruaci jsem nedostala už od prosince.....Už spolu tedy týden máme sex..... každý den....Nemůžu brát hormonální antikoncepci a přítel ma alergii na latex.....Jaký máte názor?.....Je možné abych byla těhotná? :-!

faflina
1. bře 2016

Tys sexovala behem menzes?

kikiinka
2. bře 2016

@faflina ano

pety91
2. bře 2016

Ježíš , to bych nemohla, ale proti gustu... 🙂

mijata
2. bře 2016

To že máte přerušovaný styk neznamená že nemůžete otěhotnět. Myslím, že je to velmi pravděpodobné.

myjusiatko
2. bře 2016

@mijata velmi pravdepodobne to nie je, určitá pravdepodobnosť môže byť, ale veľká nemusí. Zaleží na tom, ako moc sa dodržujú pravidlá. My s manželom sme inu ochranu nepoužívali dva roky a plánovane som otehotnela na prvý pokus.

faflina
2. bře 2016

@kikiinka no hodně holek otěhotnělo behem menzes není to nic neobvyklého, ale chlap se do nich udělal. jestli ten tvůj do tebe nee, tak by to mělo být ok. většinou je totiž ovulace někde uprostřed cyklu, tj asi 14 den po Menzes. jinak tehotenský test můžeš udělat nejdřív asi 15-tý den po pravděpodobném oplodnění 🙂

dameno23
3. bře 2016

Opravdu mně udivují takové dotazy,občas si říkám kolik vám může být let.Když nerozumíte tomu,jaké sou rizika tak nesexujte.Zajděte si k doktorce a ta vám řekne jestli ste nebo nejste těhotné,asi těžko někdo určí vaší graviditu přez počítač.Pokud se může stát že žena otěhotní i při braní antikoncepce tak je logické že vždy je tam malé riziko otěhotnění.Takové dotazy sou jako bych se zeptala "přítel si to dělal sám vedle v pokoji,mohu otěhotnět?" prostě stupidní.

biedronka10
10. bře 2016

@andrejkaju Tak já ti nebudu dávat zbytečně soky. Kazda to máme sice jinak ale podle mne je to možné ale spise Ne. Pokud mas rozhozene cykly tak jako já tak spise bude problém otěhotnět, já se s tím ted lecim. A my se nechranili nikdy a to jsme spolu par let. Nikdy jsem nebrala léky. MS si dělala co chtěla třeba nepřišla pres tři měsíce. Presto se nic nestalo. Můj lékař mi řekl ze ženy s nepravidelným cyklem maji mnohem větší problém, ano trefit se můžou, ale je to náročnější. Bud v klidu a nestresuj se, zda se mi ze vlivem dnešní doby bude postupně spise boj o každou kapku.

celyy34
14. dub 2016

Ahoj mám takový problém cca před týdnem jsem spala s Přítelem ten se sice neudělal do mě ale na mě docela se obávám ze to mohlo steci. .dovnitř mohu takhle otěhotnět ?🙂
Protože teď mi vynechala menstruace

paji24na
6. lis 2016

Ahoj, je možné že jsem těhotná? Je ní teprve 15 let.. S přítelem jsme měli přerušovaný nechráněný styk.. asi před dvěma týdny poprvé a pak jen asi dvakrát... už 5 den mám opožděnou MS a TT jsem si dělala třetí den zpoždění a vyšel jen negativní... cyklus mívám asi 34 dní a většinou i opožděnou MS... občas mě bolí v podbřišku a trošku prsa... ale to mám pokaždé před MS.. prosím rychle o radu.. Děkuju

ckocko
6. lis 2016

@paji24na udelej si zitra znovu test, pokud bys byla tehotna, uz by to melo byt videt. Udelej si ho z prvni ranni moci, tam je hormonu nejvic.

paji24na
6. lis 2016

@ckocko delala sem si test ráno z druhé moci a vyšel negativní..

veakk
26. pro 2016

Ahoj, mám antikoncepci Sunya ale beru ji z důvodu ustáleni menstruace a zjistila jsem že jsem chráněna asi od 10 dne a 10 den když jsem si ještě nevzala 10 prášek jsem měla pohlavní styk a přítel se udělal do mě, byl to nás první styk bez kondomu, můžu být těhotná???

dasa.77
26. pro 2016

@veakk Chráněna OD 10.dne??? Je to Tvá první antikoncepce? Ono totiž první "měsíc" ( než proběhne první cyklus) se nemá na to moc spoléhat 😉

veakk
26. pro 2016

@dasa.77 AHA to my doktorka vůbec neřekla. myslíš že bych měla použít postinor ikdyž beru antikoncepci???

dasa.77
26. pro 2016

@veakk Postinor je účinný do 12ti hodin po nechráněném styku. Pak už je to jedno

veakk
26. pro 2016

@dasa.77 ale všude se píše že do 72 hodin, nebo s tím máš vlastní zkušenosti???

misa08
27. led 2017

Ahoj... jeste mi sice neni 15 (za 2 dny) ale měla jsem pohlavní styk nechraneny, přítel se do me neudelal. udelal se asi az za dvacet minut sám.(ručně). Je možné ze jsem otehotnela? Dekuju za odpoved, jsem strasne ve stresu.

katherine1864
28. led 2017

Ahoj před pár dny jsem měla nechráněny sex s přítelem ale při sexu se neudělal a asi den po sexu jsem měla špinění tak zhruba 3 dny je možný že bych mohl být v tom?

absintka19
28. led 2017

@misa08 omg, takova nezodpovednost ! To je priserne...porad si sama kdyz nevis co by divka v tvem veku mela delat. To se nebojis nemoci? Stoji ti za to otehotnet ve 14? Prerusovana souloz neni antikoncepce. Sance na otehotneni je minimalni. Ale stat se muze...snad priste budes mit rozum !

absintka19
28. led 2017

@katherine1864 precti jsi co jsem napsala nad tymto pro misa08, plati to i pro tebe.

cupito
28. led 2017

Nám to fungovalo asi dva roky. Teď má náš přerušovanej sex přes 7 měsíců... 😅 Dítě jsme vyloženě v tu dobu neplánovali, ale chtěli jsme ho a věděli jsme, že když se náhodou podaří necháme si ho. S tím že dítě 100% nechci bych do týhle "ochrany" v životě nešla.😕

puutalo
28. led 2017

@absintka19 Ona ale nepíše, že měli přerušovanou soulož.

absintka19
28. led 2017

@puutalo mela nechraneny styk, to vyjde na stejno, kapicka sem, kapicka tam...

emptrojka
28. led 2017

@misa08 nechápu proč nepoužiješ kondom! Dnes stojí krabička třicet korun. Kde je problém? V neinformovanosti?

puutalo
28. led 2017

@absintka19 My používáme přerušovanou soulož 11 let jako jedinou formu antikoncepce a nikdy se nám problém nestal. Proto v tom vidím veliký rozdíl.
doplňuji: @cupito

cupito
29. led 2017

@puutalo Tak jako to je i o štěstí... Jinak rozdíl to je velkej samozřejmě u nechráněnýho sexu v plný palbě je to riziko otěhotnění mnohem větší..😅 Někdo taky otěhotní hned a někomu to nejde a nejde... Přerušovanej sex prý funguje cca na 80% což je dost slušný, ale ne pro někoho kdo dítě nechce, nebo se o něj nedokáže postarat...

puutalo
29. led 2017

@cupito My jsme prvních 7 let přerušování studovali, určitě bychom si miminko dovolit nemohli. Ta metoda je pro partnery, kteří jsou sehraní, zodpovědní a věří si. Pak funguje 100%.
Slečna přerušovanou neprovozovala ani náznakem, jak píšeš "v plné palbě", proto je takový výsledek :(

cupito
29. led 2017

@puutalo Pro partnety kteří jsou zodpovědní to ano, ale jenom pouze když jsou zodpovědní případný selhání ustát... Že to funguje 100% to je fakt odvážný tvrzení... To ani neni možný aby to fungovalo 100% tak funguje možná tak sexuální půst.🙈 No každopádně bylo by to super kdyby to tak fungovalo, i když můj syn by teď nebyl. 😀 Jinak je to asi nejzdravějsí a nejlevnější "antikoncepce". 👍

puutalo
29. led 2017

@cupito Poku tu metodu oba partneři dělají správně, není jak chybovat. Jestli se to někomu nevydařilo, může to být nedisciplinovaností jednoho nebo druhého. Beru to podle nás, nám to funguje opravdu 100%. A půst určitě nemáme. Jen jsme se natolik báli otěhotnění během studia, že jsme v té metodě byli opravdu hodně poctiví.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru