Můžu být těhotná? Měl to někdo podobně?

b4by
29. pro 2020

ahoj holky, tento rok v březnu jsem prodělala potrat (zamlklé těhotenství v 9tt) ms mám vždy pravidelnou, ale nyní se mi zpozdila o 14 dní přesně na 14 den zpoždění mi přišla ms. Prvně jsem měla jen takový narůžovělý výtok a až k večeru přišli první kapky krve. Při menstruaci jsem obvykle hodně stažená, ale nyní vůbec. Mám jí takovou střední. Většinou při ms mám šílené bolesti a silnou ms. Nyní žádné bolesti a ms není nijak silná spíš tak střídavě oblačno (slabá až střední). cca 3 týdny mě pobolívá v podbříšku a vaječníkách, je mi špatně, občas šílené chutě na vše co je doma. Bolí mě prsa, bradavky na dotek citlivé. Těhotenský test jsem nedělala, když dorazila ms. Ale chtěla jsem se zeptat zda jste to taky takhle nebo podobně nějaká neměla a byla jste těhotná? Myslíte si, že bych mohla být těhotná nebo spíš ne? Děkuji všem 🙂

17mia17
29. pro 2020

Nemám stým osobne skúsenosť, ale viem, čo som sa bavila z jednou gynekologyčkou, že vravela, že ak je len slabá menštruácia tak žena môže byť tehotná. Aj som o niekoľkých prípadoch počula, že sa tak stalo. Takže možné to určité je. 🙂

b4by
autor
29. pro 2020

@17mia17 děkuji moc 🙂 tak snad se zadařilo

17mia17
29. pro 2020

@b4by test už by to mal ukázať si myslím

b4by
autor
29. pro 2020

@17mia17 já se dnes objednávala na gynekologii a jsem objednaná na 15.01. Proto jsem tt nekupovala..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru