Můžu být těhotná? Menstruace trvala 1 den

mandlicka25
17. led 2016

Ahoj, prosím o radu, snažíme se o miminko, brala jsem clostillbegyt a byla jsem kontrolovaná lékařem, takže jsem na den přesně věděla, kdy mám ovulaci. Ta byla ale strašně pozdě 22 DC a teď o 6,5 dne později jsem včera dostala menstruaci, která byla ráno docela silná k večeru slábla a dnes už druhý den nic! Jak si to mám vysvětlit? Moje maminka, když mě čekala dostala menstruaci, která trvala 1 den a už jsem byla v bříšku 🙂, ale bojím se toho, že přišla brzy po ovu, moc děkuju!

luciasek1987
17. led 2016

@mandlicka25 udělej si za pár dní TT..

mercedesse
17. led 2016

to by mohlo odpovídat tehuleni. Pockala bych tak týden a udělala tt😉

mandlicka25
autor
17. led 2016

@mercedesse kéž by 🙂, snad se to vsechno dalo stihnout, za tak kratkou dobu, vzdycky mam naopak menstruaci druhy den nejsilnejsi...

mercedesse
17. led 2016

@mandlicka25 jestli to tak měla tvoje máma, můžeš to mít stejně. Ja měla obě tehu s mojí namcou jak přes kopírka.

27tery
23. dub 2016

Ahoj chci se zeptat muzu byt tehotna i kyz jsem ostala menstruaci tri dny jsem jen spinila tet mam silnejsi mohu byt i tak pres to tehotna porad me boli vajecniky a to me behem menstruace nikdy neboleli z manzelem sii miminko moc prejeme dekuji

luciasek1987
23. dub 2016

@27tery a tt si nehodlas udelat?

27tery
23. dub 2016

@luciasek1987 delala jsem si ho vcera na vecer vydim tam slabolinkou druhou carku ale nevim jen jestly si to jen nevsugeruju porad jsem nafoukla a to nemivam vzdycky kdyz jsem dostala MS tak uz jsem nebyla nafoukla no nevim no prijde mi to divne.

luciasek1987
23. dub 2016

@27tery tak pockej par dni a tt zkus znovu ;)

27tery
23. dub 2016

@luciasek1987 ju dekuji zkusim to 🙂

terezaolsovcova
2. zář 2019

@mandlicka25 ahoj chci se zeptat, jak jsi dopadla, řeším teď to same😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru