• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být těhotná? (Nemůžu to vydržet...)

30. dubna 2013 
Ahoj holky, já teda osobně doufala, že mě podobné šílenství potkalo jen u prvního,ale chyba lávky....
První těhotenství jsem měla asi po roce a půl , z toho jedno mimoděložní. Cyklus jsem měla mezi 29-32 dny, a ovu byla 20-22DC luteální fázi jsem měla 9 dní. Pozitivní test jsem měla už 10DPO.

Nyní mám po ukončení za sebou dvě ms. Ta poslední dorazila po 35 dnech. Na tu další jsem sledovala ovu testem a ovu a ovu proběhla 27-28 (28 ráno nejsilnější čárka, odpoledne už negativní). Styk jsme měli 26DC a pak asi 29DC.
Nyní jsem 38DC a jsem dost dost dost nervózní,co bude, teplota se zatím drží, nepřijde mi, že bych to měla dostat,ale vzhledem k té tenzi, co cítím z té nervozity už si nejsem jistá ničím. Chtěla jsem si udělat test (muset jít koupit), ale mám na jednu stranu velký strach, že bude negativní a já jsem na to už nějak natěšená, ach jo...doufám, že nejsem sama, celou noc jsem se modlila, ať nejsem věřící, moc bych si to přála, vím, že pár dní na víc v cyklu asi nic nemusí znamenat. Nyní jsem asi 11 DPO, což by i tak byl asi můj rekord v délce LF.
Nevím teď,co by mě zklamalo víc, jestli příchozí ms nebo negativní test.... omlouvám se, potřebovala jsem se vypsat...
7. dub 2013 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Držím pěsti ať jsou // a ms si dá dovolenou :slight_smile:
7. dub 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tady držím palce... :slight_smile: já čekám ms pozítří a jsem ráda, že u sebe nemám test :grinning: protože vím, že je moc brzo testovat, ale jsem děsně napjatá :slight_smile:, nechci se zklamat... a přesně jak píšeš, myslela jsem si, že u druhýho budu v klidu :sunglasses:
7. dub 2013 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Taky držím pěsti :wink: já už si ani nějáké naděje nedělám,pokud to není potvrzené od doktora a rizikové období za mnou ,ale neboj,určitě vše dobře dopadne at jsou tam // :wink:
7. dub 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Nestresuj se tím, jestli se testovat, nebo ne, netestuj se, zklidni myšlení a přijmi to, jak to bude přicházet. A uvidíš. Stresováním ničemu nepomůžeme. A navíc - mně před ms vždycky bolí břicho, ale to bolí i zezačátku těhotenství. Myslela jsem si, že to dostanu, už jsem byla naštvaná. Tak jsem si ze smutku vyrazila s kamarádkou na dvojku vína, ze které se vyklubala sedmička a o pár dní později jsem zjistila, že jsem podlejvala miminko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2013 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Měla bych prozbu. Můžete mi prosíííím po lopatě vysvětlit jak se měří bazální teplota , jak to jednoduše zapisovat a hlavně kdy je ta nejlepší chvilka či jestli se dá zjistit těhu z teploty.Děkuju moc :slight_smile:
8. dub 2013 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj to jsme na tom stejne,jedu 44den a MS nikde,dělala jsem si jeden test a negativni,bojimse udelat si dalsi test protoze bude negativni a zase budu akorat zkalmana :frowning2: mám žravou,nevolnost a pobolíva me tyden v podbřišku,ale na MS to nevidim.v patek jdu na gyndu,tak uvidim,ale nedelam si moc nadeji :frowning2:
8. dub 2013 v 17:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
krásně je to vysvětleno na této stránce http://www.merenibt.xf.cz/ ale posledních pár dní mi to píše, že prý je ta stránka nebezpečná, já tam i přesto chodím a zatím klep klep žádný vir...
8. dub 2013 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
11 DPO už jsem měla ráno viditelnou čárku na testu, taky jsem si naměřila mírně zvýšenou teplotu. TAk přeju aby to klaplo.

dana
8. dub 2013 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já čekám každý měsíc a doufám,že si menstruace dá konečně pauzu,ale zatím nic.. :unamused: uvidíme opět za pár týdnů.. :slight_smile: testy už si rači taky nedělám,člověk je jen dřív sklamaný..držím pěsti,aby menstruace nedorazila a na testu byly dvě čárky.. :wink:
9. dub 2013 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem na tom ted stejne....uz vic jak 14 dni me provazi dlouhodobe nevolnosti,porad bych jedla,boli me v podbrisku,nepribiram,ale zvetsuji se spis na objemu.....pred minulou ms jsem mela nechraneny styk,pak jsme mela ms slabou ,po ms zase nechraneny styk a pak se mi udelalo zle,zacala jsem byt denne unavena.....testy mam zatrim porad negativni,ale volala jsem na gyndu aprej uz tehotna podle priznaku jsem,takze jdu 9teho na utz,ze prej se uz i neco uvidi....ted by to bylo me druhe tehotenstvi atak trosku s epoda tomu memu prvnimu s priznaky.......drzim ti palecky ...... no,u me to vypada,ze uz ted ms nedostanu.....a hlavne mi pred ms nebylo nidky 14 dni dlouhodobe zle a nemela jsem chut jist :slight_smile:
preji hodne stesti :slight_smile:
30. dub 2013 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek