• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být těhotná? Po styku MS přišla, teď mám zpoždění

5. února 2013 
Ahoj holky,

:confounded: ...21.prosince jsem měla poslední pohlavní styk chráněný kondomem a 7.ledna jsem normálně dostala menstruaci, mám pravidelný cyklus 28 dní a dneska už je to 32. den a zatim nic...bolí mě prsa a trošku v podbřišku a stále čekám na ms :,( dítě ted opravdu nechci..
4. únor 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj....a dělala jsi test??
4. únor 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska si ho udělám ale snad neni možný abych byla těhotná, když jsem v lednu normálně dostala menstruaci :fearful:
4. únor 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monulinko ale ted by si MS měla dostat znovu takže těhu není vyloučené....jak dlouhý máš cyklus normálně? Pokud počítám dobře tak dnes jsi 29 DC.
4. únor 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
28-30 dní ale spíš těch 28... v lednu proběhla menstruace úplně normálně a ted ještě nic :( těhotenský test si udělám, doufám, že dopadne negativně..jinak děkuju :slight_smile:
4. únor 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač až uděláš testík dej aspon vědět jak si dopadla.
4. únor 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulinka77 to spíš vypadá , že těhotná nejsi :slight_smile: Pokud minulá Ms byla uplně normální tak bych to videla jen na zpoždění ....
4. únor 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím,že bys mohla být těhu.. V červnu jsem měla MS a červenci už ne, když jsem šla k doktorovi řekl mi že jsem v 7 týdnu..Takže proč ne?
4. únor 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pokud byl kondom použit správně, tak je dost nepravděpodobné, že jsi těhotná... Jinak já před těhu měla také pravidelně MS co 28 dní a pak se mi jednou stalo, že přišla až se zpožděním jednoho týdne... takže klid :wink:
4. únor 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ted jsem si delala test a vysel negativne...takze snad tehotna nejsem..tak kde se ta menstruace toula :(
5. únor 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulinka77 tak spoždění může být příčinou strasu a jiných věcí.Nebo test nemusím ukazovat správně...Nechci něják strašit,tak at dorazí co nejdříve :wink:
5. únor 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek