• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být těhotná? Test negativní, bez MS, příznaky

3. května 2013 
Ahoj holky, opět prosím o radu. Menstruaci jsem měla mít 11.4. a je 1.5. a ona nikde. Poslední asi týden mám divné bolesti a i chvilkami křeče v břiše a podbřišku jako když mám mít menstruaci, výtoky a tvrdé břicho. Dočetla jsem se, že to může být začátek těhotenství a jsou to první příznaky, ale testy mi vychází negativní a v ten poslední – v pondělí mi tak taky vyšel . Nestalo se Vám něco podobného? Děkuji moc za odpověď
1. kvě 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mne to bude jen zanet, radsi di k DR
1. kvě 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš bych to viděla na jiný problém, zavolej na gyndu a objednej se tam. Tohle těhu asi nebude.
1. kvě 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud jsi měla mít ms 11.4 a 1.5 stále nic a testy negativní täk to je divné to by už měl ten test ukázat raději běž na gyndu taky to může být umlčené tehu tam hladina hcg nestoupa nebo i ten zánět kdo ví raděj běž za včas
1. kvě 2013 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
může to být hormonální porucha, doktor ti může dát vyvolávací injekci. na těhotenství to nevypadá, to by test odhalil.
2. kvě 2013 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na tom stejně a dost mě to deptá :/
3. kvě 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mela ted taky, bylo to zimou jeste 5 dni po vyvolavacce nic, konecne zpozdeni asi 15 dni a dalsi uz normalne pak v terminu takze jen 10 dni pauza grr :/
3. kvě 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek