Můžu být těhotná? Udělala jsem si test moc brzo?

roniie
29. čer 2015
Ahoj holky ,potřebuju urgentně poradit !!

Mám takový problém...Mám s přítelem sex tak 2 a 3 tydne a pokazde se udela do me.Snazíme se totiz o díte..ale problem je v tom,ze jsem drív mela menzes vzdy 5tého v mesíci.Pak se mi to spozdilo na 20tého v mesici.Minulý mesíc jsem to dostala 25tého,mela jsem mensí stres v práci,takze jsem zpozdeni chapala,ale dneska je 29 a ja jsem to stale nedostala..mam vytok a obcas se mi stane,ze me poboliva bricho,jako bych to mela dostat..v sobotu 27 jsem si delala jeden test a vysla mi jedna carka..myslíte ze muzu byt tehotna a ze jsem si test udelala moc brzo ? Díky za radu V
mandala
30. čer 2015
Nezlob se, ale na takovou otázku ti opravdu nikdo správnou odpověd nedá, můžeš být těhotně, ale můžeš mít i zpoždění, prostě vyčkej a uvidíš.
lu777
30. čer 2015
vyčkala bych pár dní... pokud by test nic neukazoval a ms nedorazila, tak bych zavolala doktorovi... je taky možné, že tě zlobí ms cyklus a potřebuješ, aby se na to mrknul dr.
bajana
30. čer 2015
ja by som akurat poradila, aby si si pisala dlzku cyklu, neriadila sa kalendarom....kazdy mesiac ma roznu dlzku a tak ako to ratas ty je velmi neprehladne...

Sem začni psát odpověď...

Odešli