• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu dělat těhotenský test i odpoledne z ranní moči?

9. srpna 2016 
Ráno jsem si udělala těh.testík a mám tam ducha -načůrano mám ve sklence ,tak si říkám kdy sis skočím pro testík můžu tu moč použít k testování ještě ted?Nebo musí být "čerstvá"?Nechce se mi čekat do zítra na raní..
12. pro 2012 ve 12:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
z té ranní to bude pořád stejné, zkus použít novou a uvidíš, jinak vydrž do rána :wink: držím pěsti :slight_smile:
12. pro 2012 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Ono je v podstatě jedno kdy se čurá a kdy se testuje :slight_smile: když tam těhu je ukáže se ...Jen u ranní moče je ta koncentrace hormonu vyšší...
12. pro 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
U soucasnych citlivych testu neni treba delat ho rano. Da se udelat kdykoli behem dne. Volila bych ovsem vzdy "cerstvou" variantu :slight_smile:
12. pro 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Já nějak nechápu, jaký by to mělo smysl, testovat dvakrát ze stejné moči? :confused:
12. pro 2012 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
Me naopak odpoledne byla silnejsi....rano zas stejna jako odpoledne(den predem) a odpoledne zas o neco silnejsi..... ja testovala spis z odpoledni moci nez z te ranni
12. pro 2012 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já mám tedy zušenost, že z ranní moči byla druhá čárka slabší, vždy byla silná až z moči odpolední :slight_smile: Každopádně nechápu, jak může ue stejné moči vyjít test jinak, když je tam ta samá koncentrace hormonů?
12. pro 2012 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já jsem vždy měla silnější druhou čárku z moči odpolení a nebo večer :slight_smile: ...
13. pro 2012 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dnes jsem jsi koupila test,ale nevím jestli si ho můžu udělat když mám menstruaci :(
9. srp v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny2312 no když máš menstruaci tak je to asi trošku zbytečne.
9. srp v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Na internetu jsem četla že když budu mít tampon je to možné ...
9. srp v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny2312 to jako ano.ale pokud by jste byla těhotná pravděpodobně nebudete mít menstruaci.
9. srp v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@sendoska Přesně, já taky, nejsilnější čárky jsem měla kolem půlnoci... :slight_smile: Asi je to tím, že jsem prostě sůva... :slight_smile:
9. srp v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ano to chápu ,ale s mím přítelem jsem se vyspala při menstruaci.. Ano je to nechutné ale došlo k tomu ve vaně ..tak mě jen zajímá jestli to je možné
9. srp v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny2312 no je to dost nepravděpodobné.
9. srp v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja si delala test vecer a mela jsem tam kraasnou dalnici :blush:
9. srp v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@terry1512 tak uvidím no,jinak děkuji :slight_smile:
9. srp v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek