Můžu otěhotnět z jednoho styku? Nevzala jsem antikonc.

janulle22
25. srp 2008

ahojky chci se vas zeptat...vcera mi mela prijit mrcha ale este nedorazila.z toho platicka co jsem ted dobrala jsem zapomnela prvni dva prasky(nejak sem si neuvedomila co je za den 🙂 ) a v polovine jsme meli sex asi zrovna v odbe ovul.pripada mi ze je hloupost abych otehotnela z jednoho styku...co vy si myslite..?dekuji za nazory...

Ps:dnes test negativni

ada80
25. srp 2008

janulle těhotná klidně být můžeš a test si udělej až později. 😉

janulle22
autor
25. srp 2008

adi z jednoho sexu...?u prvniho jsme se snazili 5mes nez se to povedlo a ted by to bylo z jednoho sexu...?

ada80
25. srp 2008

jani nikdy nevíš a náhoda je blbec 😉

janulle22
autor
25. srp 2008

tak je no..to mas pravdu 😉 jen mi to pripada nesmyslne ale kdo vi...🙂

ada80
25. srp 2008

nech se překvapit.A ty by jsi chtěla další dítě,nebo ještě ne?

janulle22
autor
25. srp 2008

tak uvazujem o tom ze uz by jsme mohli zacit se snazit,ale jeste jsme chteli pockat az co pritel v praci-maji tam delat nejake zmeny ale pokud ho nepovysijou tak rikal ze na to kasle a vratime se domu a najde si praci tam.jsme asi 20km od olomouce ale k vuli jeho praci jsme se za nim po me slkole odstehovali.

janulle22
autor
25. srp 2008

jo a jeste jsem zapomnela aby se to zobrazilo aj na slovenskych strankach jak toho mam ted zpetne docilit...dekuji?

sisidani
25. srp 2008

Janul, třeba jsi jenom ve stresu a mrška ještě dorazí.

janulle22
autor
25. srp 2008

ja doufam ...pac nevim jak dal s antakama..jestli je zacit brat nebo nee...

sarkal
26. srp 2008

Že lezu do diskuze s manžou jsme se o mimčo nejdříve snažily,ale po asi 8měsících sme se na to vykašlaly(problémy s bydlením atd.),brala jsem asi rok antikoncepci a pak ji vysadila každý měsíc sme minimálně dvakrát týdně zkoušely mimíska udělat.Nic,pak přišel leden a já měla hodně moc práce,manža taky jezdil domů večer a trochu sme se hádaly,ale představte si,že jsem z některého z těch dvou sexů otěhotněla,samozřejmě,že jsme byli šťastní,ale jaká to byla náhoda a překvapení 😀 .Teď budeme mít už za dva měsíce našeho broučka na kterého se mooc těšíme.
janulle22 antikoncepci bych pro jistotu raději brát nezačínala,zkus se jít poradit k dr. a udělěj si ještě později test,ale jak píše sisidani třeba je to jen stresem!

sarkal
26. srp 2008

Zapoměla jsem napsat,že jsme v tom lednu měli sex jen dvakrát

petreva
26. srp 2008

Janule 🙂 jeden den zpoždění ještě nic neznamená...ale na druhou stranu, já jsem otěhotněla hoodně záhadně, jen z jednoho sexíku...byli jsme žhaví adepti na ivf+icsi, spermio bylo hodně špatné...už jsme měli doma injekce na stimulaci a čekala jsem jen až přijde MS abych mohla začít stimulovat a ona nepřišla 😵 a to jsme spolu byli jen jednou a ještě s takovou diagnozou....takže vše je možné 😵

svoma
26. srp 2008

Janulle22,zkus si udělat ještě test,ale jinou značku,než byl ten předchozí.

janulle22
autor
26. srp 2008

sarkal-k doktorovi jit nemuzu pac pochazim asi 20km od olomouce a tam mam i doktora ale bydlim ted v brne...domu jedem az koncem zari...no uvidim jestli to do ctvrka nedostanu tak prasky nezacnu brat pro jistotu...stres nemam protoze jsem na materske a malej je celkem hodnej takze neni proc stresovat...🙂ale ty jsi prasky nebrala ne..?jako jestli bude mimi tak budem stastni,ale chteli jsme jeste nejakej ten mesic pockat🙂no uvidime...

sarkal
26. srp 2008

Ne já je nebrala,jen jsem chtěla napsat jaká náhoda to byla.
Ale jak píšou holky,ještě počkej a pak si udělěj test a zkus jinou značku,ale také si myslím,že jeden,dva ani tři dny nic neznamenají.

janulle22
autor
26. srp 2008

sarkal-u antikoncepce kdy mam cyklus porad stejuny muze znamenat vsechno vse 😉

kdy si mam udelat dalsi test kdyz vcera negativni...?

svoma
26. srp 2008

Janulle a kdy jsi to měla dostat?

svoma
26. srp 2008

Kup si nějaký kvalitní. 🙂

poletucha
26. srp 2008

janulle- ja brala HA deset let a stalo se mi dostkrat,ze proste mrcha dorazila o den dva pozdeji 😉

janulle22
autor
27. srp 2008

ahoj holky tak mrcha nakonec prisla ☹ tajne jsem doufala ze bude mimi,ale bohuzel nee ☹ tak par mesicu pockame a pak se uvidi.dekuji za prizpevky

makka
16. zář 2008

Ahoj holky, už asi 2 dny mám takové příznaky. Mírný pocit na zvracení, velká únava, příznaky na chřipku. Menstruaci mám dostat za 8 dní. Měla jste některá takové příznaky, nebo podobné. Díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru